Oma maa mustikka

Joko mustikat on kypsiä? Aika lämmintä keliä marjastaa.
4132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On kypsiä mutta aika ylhäällä maastossa.

Äänestä
  • Kiitos Sinisuu, pitäis muutama rasia kerätä talven varale, ei sen enempää. Vielä ensi viikola varmaan kerkiää.

    Äänestä

  • Eikhään net ole pojat jo kerähneet mitä mettästä löytyy :)

    Äänestä

  • pojatmustikassa kirjoitti:

    Eikhään net ole pojat jo kerähneet mitä mettästä löytyy :)

    EI ole. Tänään 6 litraa reilussa puolessa tunnissa ja kaikki kypsiä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Voimustikka kirjoitti:

Joko mustikat on kypsiä? Aika lämmintä keliä marjastaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu