Millaista asuinaluetta Ounasmetsä nykyään?

Eli Ounasmetsä ja erityisesti kiinnostaisi Kuukkelintien meno. Rauhallista?
381
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kaukana rauhasta, narkit, puliukot ja sekakäyttäjät möykkäävät yötä päivää. Tupakan pummaajia on heti pihalla kun ulos menee savuille. Erittäin agressiivisia vielä nuo tyypit. Kyllä on alueen taso huonontunut paljon entisistä ajoista.

Äänestä
  • Ounasrinteen ongelmalähiö on laajentunut Ounasmetsään saakka .

    Äänestä

Totta. Ounasrinne on Rovaniemen ihmiskaatopaikka.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


sdfggg kirjoitti:

Eli Ounasmetsä ja erityisesti kiinnostaisi Kuukkelintien meno. Rauhallista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu