PETOKSELLA MITALITILASTON!
Kiina, maailman mahtavan urheilumaa, olisi voittamattassa USAN
kUTEN teki Venäjä komeasti Sothissa 2014, 2013 Moskovan IAAF MM-kisoissa ja Kenia 2015 Pekingin IAAF kisoissa!
Näiden kyykkyjen jälkeen yllättäen FIFA ja IAAF olikin pahoja, USA lavasti syytteet ja otti oman pomot rinkiin, mm. vanha epo-hiiri Sir Natomaileri!
SEN JÄLKEEN VENÄJÄ SULJETTIIN YUSTA JUURI SIITÄ LAJISTA, JOSSA KIINA EI OLE NIIN KOVA, MUTTA VENÄJÄ ON!
Jos Venäjä olisi Rion YU:ssa ja vetelisi jenkkihuijareita kuivana kakkoseen KIINAN MAHTI KASVAISI KOKONAISMITALITILASTOSSA!
Jenkit on maailman alhaisin rottavaltio urheilussa, mutta niinhän se on muutenkin!
Irakin miljoona murhattua ja nyt murhattiin olympian ja urheilun arvot!
KYYKYTETTY PASKAHOUSUMAA USA YRITTÄÄ VOITTAA PETOK
USAonMULKKU
3
160
Vastaukset
- juopporyssä
Sothsissahan ei venäjä olisi saanut yhtään mitallia ilman Putinin siunaamaa ja valtionjohdon vetämää systemaattista douppaamista. Ryssä on ryssä vaikka voissa paistais. Mailman kieroin ja sivistymättömin juoppo kansa.
- hahahahah
Vitu n älliö se on usan keksim'ä väite, vailla todenteita! Oikeita sellaisia!
- USA_rules
Todisteet on kiistattomat mutta vain ryssä on niin tyhmänsokea että uskoo putteporsasta eli Putinia. Onneksi esim. Putinin nuolija ja himodouppaava Isinbajeva ei päässyt olympialaisiin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Riikka Purra haluaa muuttaa
maahanmuuttopolitiikkaa. Me suomalaiset halutaan, että Riikka Purra muuttaa pois suomesta eikä tuu ikinä takas....2309982Onnea Riikka! Työttömyys aste on nyt täysi kymppi!
🎯 💪 Kiitoksia Riikalle ansiokkaasta työstä Suomen kansantalouden tuhoamisessa. V.Putin suljetun rajan tuolla puolen544668Hyvällä tuurilla Suomen väkiluku nousee 7 miljoonaan
Vuoteen 2050 mennessä, mikäli onnistumme maahanmuuttopolitiikassa hyvin. Näin analysoi väestötieteen tohori Hiilamo. ht1384149Riikka jytkytti työttömyyden uuteen ennätykseen!
Erinomaista työtä jälleen kerran irvistelevältä saksiniekalta. ”Yhtä korkeaa työttömyysastetta ei löydy työvoimatutkimu1394065- 2143847
Päivän Riikka: Valmet Automotive aloittaa jättimäiset muutosneuvottelut
😭😭😭😭😭😭😭 Tämäkin vielä, Brutukseni. Että ei olisi Suomen historian pahimmat työttömyysluvut riittäneet, niin Riik463134Aamun Riikka: sakset tiputtavat 31 000 lasta köyhyysrajan alle
✂️ STM:n tuoreen arvion mukaan Riikan leikkaukset pudottavat peräti 31 000 lasta köyhyysrajan alle, kun aikaisempi THL312342Rakastan sua mutten uskalla jutella sulle
Kumpa sä näkisit tämän viestin❤️ Kaipaan sua vaikka oot välillä ihan lähellä mutten saa sanottua sulle enää mitään. Ujos1591693Nuoret pois politiikasta!
Näillä 30-kymppisillä ei ole juuri mitään elämänkokemusta. Ja tällaiset raakileet saavat huseerata ja pilata Suomen!111659Mihin rakastuin sinussa?
Rakastuin siihen, miten katsoit minua Rakastuin siihen, miten hymyilit minulle Rakastuin siihen, kuinka hyväksi sait its991620