Nikkanen tekee luultavasti historiaa! Ensimmäinen suomalais nainen seiväs finaalissa olympialaisissa! Mahtavaa! Syökää kanaa vihaajat!
Oi Minna on!
10
275
Vastaukset
- Perseeee
Ensimmäinen finaalin ulkopuolella. Taas pääsee maanpetturit iloitsemaan :(
- Erkkivittu
Maanpettureita ovat Suomea häpäisevät kisaturistit joiden suoritustaso on kansakoulutasoa.
- Qaljaaaaaa
Eivät ole. Sinä anonyymi vittuilija olet alimman luokan saastaa.
- Keppihevooo
Tuommoista alentavaa paskaa ei tarvi kirjoittaa. Olympialaisiin ei päästä kansankoulun tason suorituksilla. Mutta jatka alentevia kirjoituksia jos niissä saat kepin pystyyn.
- Realistikarju
Olympialaisiin pääsee kuka vaan. Minä kirjoitan totuuksia, en haroja. Kannusta sinä pelle noita umpipaskoja urhelilijoita niin eivät ikinä halua pärjätä
- Sohvapellet
Kuules pelle. Selvät rajat ovat urheilijoille on jotka ei tule maista jolla on muutama säälipaikka. Lopeta sinä urheilun katsominen. Urheilijat eivät halua kannustajia jotka osavat kannustaa vain menestyksen tullessa vaan myös vaikeina aikoina. Pistää vihaiseks tuommoiset urpot jotka arvostaa vain mitalia ja ei ymmärrä yhtään miten vaikea on jo urheilussa saavuttaa näin kovia suorituksia ku suomalaiset. Sitä se tekee ku makaa sohvalla pävät pitkät ja juoksee 100m aikaan 30sek
- Minäolenparas
Mene vittuun itkemään. Sinun kaltaistesi rukkujen takia Suomen urheilu on paskaakin paskempaa. Muhahaaaa. voi voi kun ei poju tiedä mitään. Pystyn kaikki vitun paskat päihiuttään muutaman päinän treeneillä. Kaikki tuet pois samantien ja häpeäpaaluun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
- Pelleträtt
Nonii näille suoli24 pahaavoiville ihmisille ei kannatta vastata. Hyvää jatkoa sohvalle :)
- JalatMaahan
Ihan ok suoritus Minnalta, jos tekee kauden parhan suorituksen ulkokentällä. Mutta aloittajalle vihje: ei kannata "hehkuttaa" urheiljoita etukäteen . se tietää yleensä huonoa onnea.
Parempi katsoa kisat loppuun, ja arvostella vasta sen jälkeen. - SikaLehtikumpu
Perinteisin kouluarvosanoin 5-
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja2252960Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1842606Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot1101227Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies1351144- 701078
Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait2901060Lapsien pakko kasteesta on luovuttava.
Eikö olisi parempi siirtää kaste rituaali rippikouluun,kun 15v.tietävät jo itse haluaavatko tulla kastetuksi juutalais-k5831055Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka3481022Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a20959Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22808