Tilat häitä varten?

Hei!
Kyselisin olisiko teillä paikallisilla hyviä ehdotuksia paikoille missä pitää noin 120 hengen häät. Levillä tai sen läheisyydessä? Häät olisi tarkoitus pitää 2018 kesällä. :)
392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Olette eronneet jo siihen mennessä eikä häitä tule.

Äänestä

Hei
Suosittelisin jurttaa,soppelin krouvi .ei liikaa hienostelua mutta kaikki toimii ja viihtyy.
Mahtuu asuntoautoja,on huonehia ja lähellä mutta riittävän kaukana että porukka pysyy häissä ,eikä pp paikoissa tuh
laamassa.

Äänestä

Palosaarelta voivat vuokrata koko kittilän. Oa yhteys..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


morsio2018 kirjoitti:

Hei!
Kyselisin olisiko teillä paikallisilla hyviä ehdotuksia paikoille missä pitää noin 120 hengen häät. Levillä tai sen läheisyydessä? Häät olisi tarkoitus pitää 2018 kesällä. :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu