UPEAA TERO

HIENOT KARSINTAHEITOT. IHAN EI RIITTÄNYT FINAALIIN, MUTTA ARVOKASTA KOKEMUSTA TULI.

EI VITTU!!!!!!!!!!!!!
14291
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Kun lähdetään vain kisaamaan...pitäisi mennä voittamaan. S.Räty heittää tod.näk tohmajärven pubin takapihalla vastaavia tuloksia. Suht hyvä verryttely oli, halooo....!!!

Äänestä
  • Eläkeukko Rädyn selkä on romuna.

    Äänestä

Onneks meillä on Antti.
Suomessa riittää valittajia vaikka myytäväksi asti, Antti on positiivinen ja sellasia ihmisiä tämä kansa tarttis enemmän!! HYVÄ ANTTI!

Äänestä
  • Komppaan! Vihdoinkin joku kirjottaa jotain muuta kuin haukkuja urheilijoille.

    Äänestä

  • Sama täällä! Hienoa että antti pääs finaaliin ja tsemppiä manniolle ja pitkämäelle. Näitä "asiantuntijoita" jotka ties jo ennen joulua naaman väristä ja suupielen asennosta, että karsintaan jää. Tuntuu olevan koko ajan vaan enemmän ja enemmän... Mikä helv. Porukkaa vaivaa, kun pitää olla niin negatiivinen? Käykää ite kokeilemassa mistä tossa hommassa on kyse... Nyt vaan treenaamaan ja neljän vuoden päästä olympialaisiin, kun "se on niin helppoa" ja "valtio maksaa kaiken"...

    Äänestä

Teron meriitit ovat KOVAT.

Äänestä
  • No onhan tää Teron sijoitus ihmejuttu. Kaksi viikoa treenannu mielikuvaharjoituksia ja ihan hyvin niissä pärjänny.

    Äänestä

Meriiteillä ei pääse karsinnoista läpi vaan tuloksella. Tero pitkämäki häpäisi Suomen kansan!!!!!!!!!

Äänestä
  • Tero Pitkämäki on ja pysyy tekstiili"urheilijana", urheilutoimittajat ovat ammattitaidottomia, kun jaksavat vuodesta toiseen hehkuttaa Pitkämäki, Pitkämäki ja vielä kerran Pitkämäki, vaikka penkkiurheilijana jo näkee, että pupu menee heti pöksyyn, kun joku heittää sentinkin pidemmälle kuin Tero on päässään suunnitellut. Häpäisyä tai ei - kaikki on toimittajien turhaa hehkutusta ja mitallien jakoa jo ennen lopputuloksia. Mitalli tai ei olen ehdottomasti Antin ihailija!

    Äänestä

Erkki oot sie semmonen hupiukko

Äänestä

Ehkä sinun välisarjan ukon mielestä meriiteillä pääsee, mutta oletkin jälkeenjääneitten jälkeläinen. Miksi muuten kaikki koulutuspohjiltaan elämän kova korkeakoulu kirjoittaa murteella. Murteilla kirjoittavat vain vitun typerät ja kouluttamattomat juntit.

Äänestä
  • Tuo oli kyllä hupaisa kommentti, että muka murteella kirjoittavat ois typerämpiä.
    Itse kirjoitan kirjakielellä ja myös murteita käyttäen.
    En näe siinä mitään tyhmää, jos käyttää murteita.
    Häpeällinen ilmaisu sinulta muuten.

    Äänestä

  • Tiedän kyllä, että kommentillasi et tarkoittanu minua vaan tota hupiukkoa.

    Äänestä

Ainoastaan lantalaiset moukat kirjoittavat murteilla. Olisin voinut kysyä kirjoititteko kirjoituksissakin murteilla, mutta niitä ei taida olla apukouluissa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Erkkivittu kirjoitti:

HIENOT KARSINTAHEITOT. IHAN EI RIITTÄNYT FINAALIIN, MUTTA ARVOKASTA KOKEMUSTA TULI.

EI VITTU!!!!!!!!!!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu