JOOGA Olympialajiksi?

Olisko tuossa menhtymistä meille suomalaisille?
2120
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Oluenjuonti olympialasiksi! Munkinsyönti olympialajiksi! Niissä on meillä menestymisen mahdollisusia kultamitaliin saakka.
Mutta ei vodkanjuontia olympialajiksi, siinä häviämme venäläisille.

Äänestä

Jonottamisessa ollaan myös hyviä, siinä olymppialaji. Ämpäreitä kun jonotetaan, satojen metrien letka kiltisti jonossa ja kukaan ei etuile, kuvitella!

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Naurujoogaaja kirjoitti:

Olisko tuossa menhtymistä meille suomalaisille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu