kun suurin ongelma on joku mitätön Odin-järjestö, joka ei siis itse toiminnassaan ole aiheuttanut mitään ongelmia kaduilla. Odin on ajan ilmiö, ei mitään kummallista, ja toiminta varmaan hyytyy. Mutta vasureilla on nämä huuhaa-ongelmansa.
Sen sijaan anarkistien toiminta ei hyydy, eikä mamujen.
Turussa hurja viikonloppu: Kaksi raiskausepäilyä, ahdisteluja ja pahoinpitelyjä.
http://www.iltalehti.fi/uutiset/2016082922236389_uu.shtml
Ei voi kuin nauraa näille Kemin kommareille
14
<50
Vastaukset
- Kfkfkfkfkfkfif
Toivottavasti ootilaisten tekemät rikoksetkin hyytyy.
Onko sua joku ootilainen panne perseeseen, kun joka viestissä niistä hoet?
Sattuko? Tsi,tsi,tsih, hih hiii!- oioioioioioi
Unnah_Anumemah kirjoitti:
Onko sua joku ootilainen panne perseeseen, kun joka viestissä niistä hoet?
Sattuko? Tsi,tsi,tsih, hih hiii!Noilla punikeilla on pakkomielle odineista, kertoo älyn puutteesta myös.
- Nfkfkskskskjddjjd
Jotenkin vaan tulee monenlaisista rikoksista heti ooti-pullukat mieleen. Mistähän mahtais johtua?
- Ahahhaahaaa
Johtuu suvakkiraasun sokeasta uskosta juhlapaikanhakijoiden tuhannen ja yhden yön satutarinaturinoista.
- sdfgasdfgsdfg
Unnah_Anumemah kirjoitti:
Onko sua joku ootilainen panne perseeseen, kun joka viestissä niistä hoet?
Sattuko? Tsi,tsi,tsih, hih hiii!Ei ole pannut, mutta enpä ihmettelis jos noinkin kävis. Toisaalta olishan persepanokin parempi vaihtoehto kuin naisten sairaalaan pieksäminen, joka tuntuu olevan Odinilaisten suosituinta ajanvietettä.
- media-hyysää
Nfkfkskskskjddjjd kirjoitti:
Jotenkin vaan tulee monenlaisista rikoksista heti ooti-pullukat mieleen. Mistähän mahtais johtua?
Jos media kertoisi vaihteeksi näiden anarkistien rikoksista ja rikostaustasta, niin mitäs sitten?
- Tourism.rules
Eniten häiritsee se, että natsipartiot karkoittavat turistit ja muokkaavat Kemin imagoa vastenmieliseen suuntaan. Turismi on ollut jo vuosikymmeniä ainoa kasvava elinkeinohaara Meri-Lapissa. Kukaan ei halua tulla lomalle kaupunkiin, jossa häiriköivät univormupukuiset humalaiset natsit.
- Turvapaikkaturismi
Natsipartioita oli viimeksi 1940-luvulla.
Nykyisin on vain geelitukkaisten juhlapaikanhakijoiden laumoja. - Ahhahahahhaha
Miksi kutsua surkeiden pikkurikollisten joukkoa natsipartioksi?
- Ohhohoohoohoo
Katos siksi ku yritetään johtaa pois keskustelut näistä aavikon vieraitten edesottamuksista, tämä olis jokapäiväistä ilman Soldier Of Odineita: Poliisi: Kuusi epäiltyä ahdistelutapausta tutkinnassa - nuoria naisia kosketeltu.
- voe.voe
Ahhahahahhaha kirjoitti:
Miksi kutsua surkeiden pikkurikollisten joukkoa natsipartioksi?
Todennäköisesti suurimmalla osalla siitä porukasta, ei ole mitään rikollista taustaa. Mutta mediahan on näyttävästi retostellut sitten näillä muutamilla ooteilla joilla sitä on.
Väkisin on haluttu leimata ooteja, että muslimien sikailut unohdettaisiin. - asdfgasdfgs
Ahhahahahhaha kirjoitti:
Miksi kutsua surkeiden pikkurikollisten joukkoa natsipartioksi?
Miksi natseja ei saisi kutsua natseiksi? Miksi natsia hävettää olla natsi?
- hehhehhee
On ne ootinin potilaat surkeita tapauksia kun jaksaa vain valittaa koko ajan. Aloituskin lienee kyseisen homoklubilaisen kirjoittama.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
IL - Patteriauto syttyi parkkihallissa Tampereella - 50 autoa LUNASTUKSEEN!
"Palon aikaan parkkihallissa oli 90 autoa, joista noin 50 tuhoutui palossa korjauskelvottomiksi. Lisäksi palo vaurioitti22836118Polttomoottoriauto tulessa parkkihallissa Tampereella
Pystyy näkemättä jo sanomaan, koska sähköautoissa ei ole palavia nesteitä lainkaan. Ihme ettei polttomoottoriautoja ole10923747SDP palauttaa Suomen kansalle kulta-ajat
Hyvinvointivalto on pääosin SDP:n ja osin myös Maalaisliiton rakentama. Hyvinvointivaltion ylläpito edellyttää oikeude31115560Persut JYTKYTTÄÄ ylös, ohi kepun! +2,1 %
Persut palasi kolmen suurimman joukkoon ja on matkalla kohti kevään 2027 eduskuntavaalivoittoa. Sosialistit ovat syöksy16010739Älkää vassarit kuvitelko, että Marinin kulta-ajat palaavat
Vaikka demarit voittaisivat seuraavat vaalit, se ei palauta Marinin taskut-täyteen-kelasta-aikaa takaisin, ei voi eikä h1209650Ja jälleen uusi latauksessa olleen sähköauton palo! Nyt Keravan Prisman parkkihallissa.
IS 3.10.2025 Latauksessa ollut sähköauto syttyi yöllä tuleen Keravan Prisman parkkihallissa, Keski-Uudenmaan pelastusla518326Sanna Marin saa ylistystä Hillary Clintonilta
Jos joku ei tiedä kuka tämä rouva Hillary Clinton on, niin kerrottakoon "fun fact", eli hän on se keneltä Donald Trump368231Johtuuko vasemmistolaisten inho kristinuskoa kohtaan heidän islamin uskostaan?
Tätä jäin pohdiskelemaan.2376772Gallup, PS:lle JÄRISYTTÄVÄ nousu, SDP suurin laskija
https://yle.fi/a/74-20186114 PS kovaa vauhtia nousemassa ennen 2027 vaaleja suurimmaksi puolueeksi. Nyt mennään jo etua2136437Ohhoh. Kokoomusvirkamiehen mukaan Suomessa ei ole työttömyyskriisiä
Kun kokoomuksen johtama hallitus epäonnistuu täydellisesti talouspolitiikassaan, niin aikaisemmin erittäin pahaksi määri536039