Moi,
Muutin Vuosaareen ja nyt joku voisi kertoa millainen kuntosalitarjonta alueella on ja mihin kannattaisi kortti ostaa? Googlella yritin katsoa ja ainakin jotain Fressiä näyttää alueella olevan.
Vuosaareen lihaskuntoilemaan?
6
206
Vastaukset
- PersoRaine
tervetuloa vaan vuosaareen. Ont äällä muutakin ku se fressi. Mee kattoo vaik urheilutalo miltä näyttää. Maksaa sen 56e kuukaudessa ja hyvät on mestat. Tosta voi kattoo mitä muuta on ku kirjottaa hakuun vuosaari
http://www.punttikartta.fi/kartta/
tossa on se urheilutalon sivu http://www.urheiluhallit.fi/fi/paikat/vuosaari.html - Babandu
Olipas ripeä vastaus. Ja olipa ennenkuulumattoman asiallinen vastaus suomi24:lla. Yllättävää. Kiitos :) Urheilutalo vaikuttaa melko hyvältä. On vielä lähes kivenheiton päässä kotoolta.
- Podari45kgpenkistä
Urheilutalolla kuntosali tarjous menossa.
99€ / kk.
Tilaa useammallekin uudelle podarille. - Podarinkirjotusvirhe
Öö siis KOLME KUUKAUTTA MAKSAA 99€ urheilutalolla
- Babandu
Kolmen kuukauden kortti on jo hyvään hintaan, ellei tuossa sitten ole jotain kummallisia ehtoja taustalla. Kiitos tästäkin vinkistä, tuo otetaan jos kaikki ok.
- vuokinnisse
Pitää tuoda omat levypainot ja tangot mukanaan, jos haluaa tohon tarjoushintaan reenata. Säilytystilaa ei ole, eli jos et satu asumaan urheilutalon kellarissa tai ullakolla, niin aika rankakas saattaa mennä.
Onko muuten urheilutalon silsaepidemia saatu jo talttumaan?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työsuhdepyörän veroetu poistuu
Hallituksen veropoliittisen Riihen uutisia: Mitä ilmeisimmin 1.1.2026 alkaen työsuhdepyörän kuukausiveloitus maksetaan2246979Pakko tulla tänne
jälleen kertomaan kuinka mahtava ja ihmeellinen sekä parhaalla tavalla hämmentävä nainen olet. En ikinä tule kyllästymää421259Fuengirola.fi: Danny avautuu yllättäen ex-rakas Erika Vikmanista: "Sanoisin, että hän on..."
Danny matkasi Aurinkorannikolle Helmi Loukasmäen kanssa. Musiikkineuvoksella on silmää naiskauneudelle ja hänen ex-raka271052- 75891
Katseestasi näin
Silmissäsi syttyi hiljainen tuli, Se ei polttanut, vaan muistutti, että olin ennenkin elänyt sinun rinnallasi, jossain a61847Hävettää muuttaa Haapavedelle.
Joudun töiden vuoksi muuttamaan Haapavedelle, kun työpaikkani siirtyi sinne. Nyt olen joutunut pakkaamaan kamoja toisaal48845Työhuonevähennys poistuu etätyöntekijöiltä
Hyvä. Vituttaa muutenkin etätyöntekijät. Ei se tietokoneen naputtelu mitään työtä ole.93804Toinen kuva mikä susta on jäänyt on
tietynlainen saamattomuus ja laiskuus. Sellaineen narsistinen laiskanpuoleisuus. Palvelkaa ja tehkää.38791Tietenkin täällä
Kunnan kyseenalainen maine kasvaa taas , joku huijannut monen vuoden ajan peltotukia vilpillisin keinoin.14756- 43733