suuhun tai naamalle laukeamisessa?
Mikä miehiä viehättää
bukkakedirty
3162
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 31
Vanhimmat
Miksi naisia viehättää nussia väkivaltaisia miehiä?
Se nainen alistuu isännälle.
ei minua ainakaan viehätä ehkä niitä miehiä jotka haluaa alistaa naista tai miehiä jotka toivoisivat salaa naisen olevan mies eli homo touhua
Samaa mieltä.
piilohomon kanssa kimpassako?
katselee naisten naamalle ja suuhun ruiskutteluja netistä
niin ehkä toivoo salaisesti olevansa naisen tilalla miksi hän katselee laukeavia kikkeleitä ja spermaa niin jokin tai joku siinä viehättää ja kiihottaa häntä ja ehkä kuvittelee antavansa miehelle suihinoton niin tiedä sitten mikä viehättää
Jotenkinsa ajattelen, että se perseen hoonaaminen on homompaa, mutta kullakin toki on kiksinsä. :)
Enemmän viehättää creampie
Haluavat merkata nartun käytetyksi. Siksi myös paljaalla.
Miksi nainen pyytää tulemaan rinnoille?
Se alistaa kivasti naista.
En koe yhtään mukavana mutta tuo tykkäisi varmaan haluaa vaihtelua
Naisen alistaminen.
Suuhun laukeamisessa kyse on siitä että silloin suihinotto viedään loppuun, on paljon paljon helpompi saada raisu orkku kun ei tarvi miettiä minne ne siemenet ruikkii. Itselleni on aivan sama vaikka nainen sylkisi limat suustaan homman jälkeen, pointti on se että kun suihinotto viedään loppuun sen tuntuu kaikkein parhaimmalta.
Naamalle laukeamisessa sitten ovat erilaiset reviiri-luottamus-alistamis aspektit - itselelni ei naisen naamalle laukeamisessa ole alistamis-fiiliksiä, mutta jonkinlaista psykologista kädenvääntöä alkukantaisen reviirivimman ja esteettisen "kaikki on ihanaa ja mukavaa ja siistiä" sivistyneen maailmankatsomuksen välillä. Siemeneni valumassa naisen kasvoilla on parempi kuin jonkun muun mällit tekemässä samaa tai se että siemeneni on hyihyi-tasoa naiselle - en näe syytä miksei nautinto saisi jättää merkkejä jälkeensä. Enivei, en koe naista "arvonsa menettäneeksi" jos hän saakin roiskeet päällensä, jos nainen kokee niin tapahtuvan se on sitten hänen mielipiteensä.
Pohjimmiltaan myös soosit on tarkoitettu naiselle, ei niitä mies omaksi ilokseen tuota vaikka toimitusprosessi mukava onkin. Minä heitän soosit naisen naamalle joskus, pyhä pillerinpyörittäjä taputtelee kasan paskaa tyttöystävälleen. Molempien olisi syytä olla tyytyväinen asiantilaan koska pohjimmiltaan sen paras yhteinen nimittäjä on yhteinen ilo ja tyydytys.
Minä käsitän tuon siten että kyseinen riitti on naisen omistusriitti jossa mies merkkaa naisen omaisuudekseen ihan kuten kivikaudella tehtiin. Samalla hetkellä kun mies vuodattaa lastit naamalle, astuu nainen tämän ikiaikaisen portin läpi miehen maailmaan. Naisen ei kuulu kokea itseään alistetuksi tuossa tilanteessa. Jos siinä sellaista tuntee niin on kyse enemmänkin naisen omista ongelmista ja pään sisäisistä ongelmista (tuhrituksi tuleminen) ja siitä ei ole missään tapauksessa kyse. Ei se turhan takia ole miehen mielessä. Se on vuosituhansien myötä miehen mieleen rakentunut sekä jäsentynyt tilanne, jossa mies omistaa naisen ja merkkaa soosillaan naisen kauneuden, silmäripsiä ja hiuksia myöten.
Eivät ne miehiä viehätäkään, mutta naiset ovat alkaneet vaatia moisia katsottuaan liikaa pornoa.
Näkyy miestä kiehtovan, pornossa scumshotit ? coctailspermat.
Siinä viehättää se kun henkisesti keskenkasvuinen mies tuntee olevansa ihan oikea pornotähti.
Naisia sama asia hyödyttää siksi kun sperma on hyvin terveellistä nieltynä ja erinomainen ihovoide naamalla.
Riettaus.
Hyvä kysymys?
Minua ei viehätä siinä mikään.
Onhan se aika kinkyä ;)
Ei mua ainakaan mikään noissa.
Tietysti jos nainen nyt imee mun kalua loppuun asti, niin sitten tietysti totta kai ne spermat sieltä tulee suuhun tai lentää jonnekin muualle jos nainen ei niitä suuhunsa halua. Mutta se onkin eri asia, jos toinen tosiaan haluaa antaa orkun suullaan.
Sama tuo päälle ruikkiminen. Ei mua kiihota mitenkään, mut joskus nainen on kieltänyt pästämästä sisään, niin pakkohan se on ollut ulos vetää ja antaa sperman roiskua sit lakanoille tai naisen päälle.
Mieluiten kyllä laukean sisään.
Pornofilmeissä tuo on visuaalinen tehokeino, jos laukeaa sisään se ei näytä juuri miltään, siksi on alettu laukeamaan vatsalle, rinnoille, persposkille tai naamalle.
Oikeasti normaali mies haluaa aina laueta sisään eikä vetää kesken pois.
Näin se on, joko suuhun tai sitten toiseen päähän, kunhan menee sisään joka tapauksessa. Itse tykkään kovin katsella kun edessä niellään nöyrästi kiitellen.
Varatut naiset tekee tätä paljon halukkaammin kuin sinkkunaiset, tiedä sitten mistä johtuu. Haluaako varattu nainen tuntea olonsa "likaiseksi"... luulen että moinen akti tietyllä tapaa kiihottaa naista kotiarjessa kun välillä pääsee irrottelemaan salassa.
Suuhun laukeaminen sellaisen naisen kanssa joka osaa ja siit' pitää on upeaa...kasvoille laukeamista en ymmärrä enkä siitä nauti eikä muistaakseni ole ollut kuin yksi nainen, joka sit pyysi tekemään.
Jag vill komma i fittan,sen vill jag att hon slickar dolmen :D
Nej nej nej. Du vill komma i Håkans ändtarm. Var ärlig!
No ei kyllä mikään. Ja suihinoton jälkeen pussailla naista jonka suussa maistuu oma kulli. En ymmärrä-
Aika metka asenne. Sinänsä.
Naisilla tuntuu olevan vähän sama asenne ainakin joskus, kun tietysti lämmitellessä mä tykkään nuolla pillua.
Niin siinä vaiheessa sitten, jos lähetyssaarnaajaalla aletaan, kun nousen päälle ja alan pussailemaan siinä samalla kun työnnyn sisään, niin aika usein tulee vähän samantasoinen kommentti. "Yäk, pimppisellä suulla alat pussailemaan mua!"
Sinänsä aika herttaistakin ja kyllähän se vähän huvittaakin.
Yleensä vain todennut takaisin, että "Kun mäkin tohdin antaa sinne kieltä niin kuinka sua yököttää sun oma kroppas noin?"
Kyllä naiset on ihania. Ihan oikeasti:)
sanotaanko nyt niin että kun omat mällit kiiltelee valkoisena tarpeeksi nätin nuoren naisen naamalla niin tekisi laueta uudelleen.
Se on todella voimakas seksuaalinen signaali eli kielii siitä että nainen tykkää miehestä niin paljon että on seksuaalisesti valmis mihin tahansa.
Valitettavasti Frigidit ja passiiviset kuivapillusuomilehmät eivät tätä tajua koskaan.
He ovat huoria, mutta eivät seksuaalisia.
Juuri näin! Asiaa puhut! Naisen pitää olla valmis ottamaan vastaan lahja mieheltä!