Mika Lehtimäki vittuun yleltä

Lehtimäki vittuun yleltä
6816
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Joo mies on saatava presidentin linnaan

Äänestä

Onx sul Mika Lehtimäki psykoosi päällä?

Äänestä

Sitä se on yrittänyt koko ajan ... mutta nyt se sai varoituksen !

Äänestä

"Meillä on nollatoleranssi seksuaaliseen häirintäään.." kehui joku pomoista. Ilmeisesti soppareiden jatko on sitten palkinto noista häirinnöistä. Perustelut jatkolle ovat suoraan Jesuiittojen käsikirjpoista; tarkoitus pyhittää keinot. Miten kauas todellisuudesta nämä verovaroilla taskunsa täyttävät elitistit vielä kerkeävätkään mennä, ennen kuin kansalaiset heräävät heidän vedätyksiinsä?

Äänestä

Aloittajan toive on nyt sitten toteutunut.

Toivo seuraavana vaikka Karjalan palautusta.

Äänestä

Toivo Vapaavuorta Karjalaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Erkkivittu kirjoitti:

Lehtimäki vittuun yleltä

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu