Mikä on seuraava erityislaatuinen ilta, jolloin karvaiset perseet nousevat ja laskevat? Halloween? Töissä on ollut sen verran kiire, että deadlinet ovat alkaneet rytmittää kalenteria. :-(
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Eiköhän ne liiku nopeammin, sellaista sarjatulitusta vastavaa tahtia eikä tuollasta nousua ja laskua.
Ainahan ne. Suomalainen nainen antaa ulkomaalaiselle miehelle niiiiiiiiin helposti.
Minun mielestä mielenkiintoisimpia miehiä ovat suomalaisen ja ulkomaalaisen sekoitukset, ja vaikkapa puoliveriset romanit suomalaisista. Puhtaasti ulkomaalainen on liian erilainen, ja raskas ihmisenä suomalaiselle naiselle.
Taiteiden yö oli edellinen karvaisten perseiden yö. Seuraava taitaa tosiaan olla Halloween. Silloin pamahtaa taas moni immenkalvo.
Täten ehdotankin että nimi "Taiteiden yö" hylätään ja uudeksi nimeksi tulee "Karvaisten perseiden yö".