Mitä teette kun näette kiihottuneen kauniin naisen joka on tulossa päällenne?
Palstan pojat
29
155
Vastaukset
- kaisanoasaa
Sellaistahan ei todellisuudessa voi tapahtua koskaan, mutta luultavasti tärisisin ja tutisisin pelosta jäykkänä, paitsi se yksi paikka ei olisi jäykkä.
- TulisiHetiPaikalla
Päänsärky?
Tämä voisi toimia paremmin:
http://www.mtv.fi/lifestyle/tunteet/artikkeli/15-minuutin-haaste-mies-nain-autat-naista-saamaan-orgasmin-vartissa/6010896- keittiöekspertti
Bullshittiä.
- pankaa.nussikaa
Nuolisin naisen pillua. Nainen kiihottuu kun sen pillua nuolee ja sitten nussisin naista kunnolla.
- Feklwsklddsfsddfs
"A-a-a-anteeksi neiti, käyttekö täällä usein?"
Siis onko tulossa makaamaan päälle, vai meinaako pystyasennossa hyökätä kimppuun?
- empäusko
tällä ulkoisella olemuksella. Voi olla, että nainen pyörtyy ja kaatuu päälleni ja voin sitte vähän nussia sitä.
Pupu on vissiin erehtynyt henkilöstä..
Aina ollaan valmiita nussimaan joten ei siinä tarvi sen kummempaa valmistautua.- Ätmi-Setä-51v
Juoksen pakoon tukka hulmuten. Tai ei tämä sasikalju paljon hulmua, mutta juoksen pakoon. Poikuuttani se ei vie!
- keittiöekspertti
Jos nainen tulee päälle alasti, niin ota tiukka ote naisen pyllystä ja hiero naisen pimppiä siitinluutasi vasten. Liike on pyörivä liike ja se tehdään hitaasti, tärkeää on myös että otteesi on riittävän luja ettei nainen voi itse liikuttaa lantiotaan mihinkään suuntaan. Mies pitää naisen pyllyä samalla sen verran koholla, että voi hitaasti tehdä edestakaisia liikkeitä ja vetää naista lujaa itseään vasten työnnön loppuvaiheessa.
Jos nainen oli vasta kostea kun hän istui lanteillesi ja aloit runkkaamaan hänellä itseäsi, niin alta minuutin päästä aloituksesta hän on läpimärkä. Kuulostele naista samalla kun jatkat työtäsi, ja siinä vaiheessa kun naisen hengitys muuttuu raskaaksi päästä otteesi irti ja anna naisen ratsastaa itsensä orgasmiin. Pidä kuitenkin käsiäsi koko ajan varuilta naisesi lanteilla, sillä joskus kiimainen nainen saattaa kiihtyneenä kadottaa liikeradan ja survoo siitinluusi poikki.
Homma muuttuu vielä tästäkin hekumalliseksi jos naisesi nauttii rintojensa hyväilystä. Otat vain nännin hellästi kielellesi, puristat huulesi reilusti rinnan ympärille ja imet rintaa samalla kun teet kielelläsi nännin alaosaa vasten mahdollisimman pitkiä nuolevia liikkeitä.
Pitäisi toimia. Huutaisin "apua, raiskaus!"
- PalstanRuminMies
Tuo on niin täys mahottomuus että en ole tullut ajatelleeksi. Joko kyseessä on sokea nainen ja kännissä tai sitten pahasti huumeiden hallusinoima jännäjenna. Eikös näitä tapauksia varten ohjeistettu että kannattaa mennä maahan makaamaan sikiöasentoon ja esittää kuollutta?
Ensiksi myöntäisin itselleni joutuneeni ongelmatilanteeseen. Toiseksi kirjoittasin kirjeen itselleni vuoden päähän. Kertoisi siinnä kirjeessä itselleni, mitä tunnen tänä sateisena syyskuun päivänä, tätä vulgaanista neitoa kohtaan: kaipaanko suhdetta, seksiä, olenko onnellinen , mitä haluaisin saavuttaa vai ärsyttääkö sääliseksin antaminen? Sinetöisin kirjeen. Avaisin sen vuoden päästä ja katsoisin, että ovatko fiilikseni muuttuneet.
- ätmi_taas
Yleensä uni loppuu siihen.
- m-i-e-s
Kauheeta syrjintää saatana! Aina näitä kysellään pojilta. =P
- S24.nFemakotRy
Valkoritarifemakko senkun vastaa naisena asiaan. Vastauksista päätellen sun kromosomit on enemmän kallellaan nais sukupuoleen, kun siihen väittämääsi m-i-ä-h-e-e-n. Mulkkua sulla ei ainakaan ole.
- m-i-e-s
S24.nFemakotRy kirjoitti:
Valkoritarifemakko senkun vastaa naisena asiaan. Vastauksista päätellen sun kromosomit on enemmän kallellaan nais sukupuoleen, kun siihen väittämääsi m-i-ä-h-e-e-n. Mulkkua sulla ei ainakaan ole.
Heterot on enemmän kallellaan naissukupuoleen, mutta mitä se homoseksuaali siitä tietäisi? Mulla on tuplasti isompi mulkku kuin sulla ja on taatusti paksumpi kuin käsivartesi.
- Ikis___M
m-i-e-s kirjoitti:
Heterot on enemmän kallellaan naissukupuoleen, mutta mitä se homoseksuaali siitä tietäisi? Mulla on tuplasti isompi mulkku kuin sulla ja on taatusti paksumpi kuin käsivartesi.
Nainen olet. Se on jo selvinnyt ja tinsa on tiukilla.
Mittaile vain sitä golf-mailaasi. - m-i-e-s
Ikis___M kirjoitti:
Nainen olet. Se on jo selvinnyt ja tinsa on tiukilla.
Mittaile vain sitä golf-mailaasi.Tuoksahtaa lyhyen hintelän pojan nimimerkkivarkaudelta. =P
- 3ynnä6
m-i-e-s kirjoitti:
Heterot on enemmän kallellaan naissukupuoleen, mutta mitä se homoseksuaali siitä tietäisi? Mulla on tuplasti isompi mulkku kuin sulla ja on taatusti paksumpi kuin käsivartesi.
Henkilöhyökkäyksellä sitten yrität piilotella idioottimaisuuttasi. Minustakin olet tämän palstan ylimielisin kusipää. Ja eikös tuo homottelu ole aina merkki omasta kaappihomoudesta:D
- Ikis___M
m-i-e-s kirjoitti:
Tuoksahtaa lyhyen hintelän pojan nimimerkkivarkaudelta. =P
Menikö löysät housuun, nainen?
- m-i-e-s
3ynnä6 kirjoitti:
Henkilöhyökkäyksellä sitten yrität piilotella idioottimaisuuttasi. Minustakin olet tämän palstan ylimielisin kusipää. Ja eikös tuo homottelu ole aina merkki omasta kaappihomoudesta:D
Mitä kusipäisempi sitä parempi, ei pikkutytöt kestä ja pärjää. =P (Idiootteja pitää lähestyä juuri oikealla tavalla, eli alentua samalle viivalle, eihän ne nyt muutenkaan tajua omia naurettavia kompastuskiviä ja idioottimaisuuttaan mihin on muita lokeroimassa. Se on ihan oma häpeä, että kärsii alemmuuskompleksista. Palstan munattomat saa jatkossakin nauttia kusipäästä, se tekee teille ainoastaan hyvää.)
Mikäli minä olen kaappihomo, te olette sitten kaappiheteroita. =D Homoilette niin julkisesti lutkuttaen toisianne, että ette ole uskaltaneet tulla heterona esiin. Tuntuiko se mikropenis yhtään miltään?
- Raakatotuus
Mitäkö teen? Nukun ja näen unta.
- naisasialuuseri1
Kiroaisin sen hypergamisen huoran alimpaan helvettiin, koska lääkäri ei suostu kirjoittamaan minulle viagraa ja muutenkin jo valmiiksi vituttaa kaikki naiset.
- tulossako
Teoriassa jos niin kävisi tarttuisin nänneihin.
Kauniina itseään pitävät naiset on niin ulkonäkökeksisiä, että sellainen ei kaadu päälle vaan makaa liikkumatta selällään jos jostakin on kiihottunut. Tulossa päälleni... nyrkeinkö?
Ilmottaisin naiselle että olen kokematon atm ja kysyisin että haluaako se nussia.
- Hämärän_rajoilta
Koska olen ehtinyt yli kolmekymppiseksi niin, ettei yksikään nainen ole kiihottunut minusta (edes viitisen vuotta jatkuneessa tapailusuhteessa), tilanteen selitykseksi olisi kaksi vaihtoehtoa:
1. Näen unta. Ratkaisu: Herääminen.
2. Nainen on kiihottunut jostakin muusta miehestä, mutta kaltaiseni epäseksuaalisen olion läsnäolo uhkaa dropata hänen tunnelmansa. Nainen käy siis päälleni poistaakseen minut paikalta. Ratkaisu: Poistun paikalta rauhanomaisesti. - Ei_pelkoa
Ei ole pelkoa, kun Suomessa ei näe kiihottuneita ja kauniita naisia, niin ei tarvitse tehdä yhtikäs mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mikä se Mira Luodin ohjelma oli?
Ja onnistuiko hiljaiseksi maksaminen sittenkään, jos myöhemmin sanoo, että tuollaista tapahtunut? Ihmiset alkaa pohtiin2689653IL - Kansanedustaja tehnyt ITSEMURHAN eduskuntatalossa!!
"IL:n tiedot: Kansanedustaja tehnyt itsemurhan Eduskuntatalossa Iltalehden tietojen mukaan kansanedustaja on tehnyt its3076836Verinen koira
Mikä juttu on tämä Karhumäellä pyörinyt verinen koira? Oliko hyökännyt jonkun kimppuun?741705Mira Luoti, Vain Elämää
kausi 8. mukana aluksi mm. Terhi Kokkonen ja Mira Luoti. taustalla myös Danny ja Kashmir. paljonko 1+1 olikaan?61421Eemeli Peltonen teki itsemurhan eduskuntatalossa
Kevyet mullat sitten vaan. Ei mulla muuta.941297- 1091161
Mira Luoti koki seksivvaltaa sarjan kuvauksissa. Otti hyssyttelyrahat mutta nyt julkistaa asian?
Kun hyvin tietää että helppo päätellä mikä ohjelma kyseessä. Ja jos koki oikein "väkivaltaa" eli raisk, niin edesvastuut751079Mopokeulija
Poliisit saisivat käydä noukkimassa sinipuseroisen keulijan tuota pikaa. Koulureppu selässä yhdellä pyörälla S-Marketin41882Sonnisen turha valitus selvästä asiasta !
Nyt tuli sellainen valitus jossa ei järjen häivää, Sonninen ja koko hallinto munaa itsensä. Hänestä on tulossa pilkunnus23756MUISTATTEKO SEN?
Karhean tummansövyisen raastavsn huudon : RYKIKÄÄ! NIITÄ RAATOJA@ RÄKIKÄÄ NIITÄ EAATOJA!btämän paeoni aina toivotti rakk313748