Kokeneemmat ( ja varakkaammat ) Onecoin ambassadorit ovat porukalla konfiguroimassa Onecoin mobiiliappia muutamien valittujen kauppojen kanssa. Projektin nopeuttamiseksi on pieni mobiilialan softafirma auttamassa. Ambassadorit myöntävät olevansa kokemattomia mobiiliapin konfiguroinnissa.
Muittenkin Onecoin teamien kannattaa tehdä ensimmäiset kauppa applikaatiot porukalla. Porukalla se on hauskempaa ja kustannuksia voi jakaa.
Kuten Onecoin Mastermind tilaisuudessa kerrottiin nyt maanantaina alkaa käytännön työt kauppojen ja mobiiliapplikaation kanssa.
Kohta alkaa kauppojen kanssa ostokset mobapilla
9
106
Vastaukset
- OC_Sioittaja
Joko Sian Oriental Golf Resortissa saa maksaa OneCoineilla 100%?
Mikään 5-10% alennuskuponki ei kiinnosta. Joko Kaitsu Napanteri on hoitanut homman? Jaaha, ja lisää onecoinin lämmittelyä. Ja tyypillisen salamyhkäistä. Softafirma - jos sellaista edes on - ei varmaankaan halua nimeään julkisuuteen, vai kuinka? Ja jos ei, niin aika erikoista, sillä mikä tahansa firma haluaisi kyllä nimensä kuuluville. Ai niin, mutta tämähän onkin onecoin, ja mikään varteenotettava taho ei halua nimeään yhdistettävän onecoiniin.
Ja entäpä nämä muutamat valitut kaupat? Haluavatko he nimensä julkisuuteen? Ai eivät? Minkähän takia? Siis jos sellaisia kauppoja on olemassa?
Sitäpaitsi onecoineja ei voi vapaasti edes siirtää ennen kuin 2018. Kuinkas ne coinit edes siirtyisivät ostajalta myyjälle?
Taitaa olla pelkkää jutunlämmittelyä tämäkin avaus mobiilisovelluksen luomisessa.- TäyttäAsiaa
Ensin koodataan maailmaa mullistava kryptovaluutta ja sitten ollaan sormi suussa kun pitäisi ohjelmoida joku perussovellus? Mihin ne Onecoinin tietotekniikan osaajat katosivat?
- Jeesusauttaa777
Hei avotampio.. Kannattaa antaa elämä Jeesukselle ja katua syntejäsi. Jeesus haluaa pelastaa sinut.
Onecoin-materiaalista bongtattua:
"With the M.A.B., OneLife Network now has the capacity to welcome the merchants into the OneFamily. This product will give an opportunity to networkers to further grow their downline and take advantage of the reward benefits that come from it"
Tuosta voi jokainen coinisti lukea näiden sovellusten todellisen tarkoitusperän! Mobiilisovelluksen käyttämisestä kaupankäyntiin ei sanota mitään!! Tarkoitus on vain tarjota tunkille mahdollisuus laajentaa verkostoaan ja saada tästä suosittelupalkkioita.
Missään ei konkreettisesti anneta ohjeita tai ohjata keskustelua sellaiseen suuntaan, jossa onecoinilla voitaisiin tehdä kauppaa ja miten tämä tapahtuisi ja miten onecoin mullistaa kaupankäynnin tarjoamalla tällaiset mahdollisuudet! Eli MIKSI HELKKARISSA KANNATTAISI HYVÄKSYÄ ONECOIN VAIHDON VÄLINEEKSI. Eikös tuota nyt kannattaisi rummuttaa isoon ääneen ja kovaa?!?
Eikö synkinkin coinisti joudu myöntämään ettei tässä ole koskaan ollutkaan tehdä mitään uutta valuuttaa, vaan ainoastaan luoda verkostoa ja saada sen rakentamisesta rahaa jälkeenpäin liittyneiden sijoituksista? Eli myöntää pyramidipeli.
Poijjaat!!- Jeesusauttaa
Hei avotampio.. Mikä olikaa nse "pyramidipeli" missä olit mukana?? oletko katkera kun et rikastunut.. ei ne dollarit penkkiä kuluttamalla tule, Ja sitä paitsi voit vapautua katkeruudestasi antamalla sydämessäsi anteeksi.
- tunktunk
Hmm...useimmat noista ovat niin pihalla, että eivät ymmärrä. Systeemi tarvitsee uskolliset tunkkinsa....
- maine.menee
Kuka firma oikeasti haluaa nimensä yhdistettävän Onecoiniin?
Nyt sitten ignatovakin myöntää ettei coinia voi koskaan vaihtaa rahaksi eikä siitä tule tulevaisuuden maksuvaluuttaa.
Ignatovan visio coinin käytöstä on, että kauppias voisi ottaa esim. 5% hinnasta vastaan coineina (=antaa alennusta). Coineilla kauppias ei tietenkään mitään tee, mutta saapahan asiakkaan ja 5% alennuksen antaminen ei ole iso lovi.
Vastaava pyramidikoijaus Lyoness on jo kuivahtanut, mutta siinä oli sama idea. Saat cashbackkia sen mukaan paljonko saat koijattua väkeä pyramidiin tai kauppapaikkoja. Se hiipui omaan mahdottomuuteensa, kun kauppiaita ei ole.
Nykyisten S- ja K-ketjujen omat bonuskortit antavat paljon paremmat cashbackit.
Coinistit, ei suinkaan teistä tunnu että teitä olisi RASKAASTI KUSETETTU?
MUAHAHAHAHAHAAAAMUAHAHAHAMUAHAHAHAHAA
Poijjaat!! Taasen!
T.Avotampio
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun694899KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1923840- 1883611
Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?783279Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo502979- 252004
- 241961
- 1851833
- 301696
- 431405