HALUAN TIETÄÄ

Miksi jotkut voimistelijat laittavat toiseen jalkaan jonkun siteen kun voimistelevat? Haluaisin tietää millä telineellä sitä käytetään ja miksi :) kiitos jo valmiiksi vastauksista!
11419
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

JOs esim on huonot nivelet niinku mulla xd niin sit ne tukee ja yleensä jos on esim jalas nii kaikki hypyt ja laskeutumiset nii ei oo vaaraa sit

Äänestä

Kommentoi aloitusta


entiedämistäänmitään kirjoitti:

Miksi jotkut voimistelijat laittavat toiseen jalkaan jonkun siteen kun voimistelevat? Haluaisin tietää millä telineellä sitä käytetään ja miksi :) kiitos jo valmiiksi vastauksista!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu