Iskin kadulta baarin jälkeen ikäneidon 32v ja menimme samalla taksilla, mutta nainen ei uskonut millään että olen häntä vuoden vanhempi, väitti että valehtelen enkä ole läheskään niin vanha kuin mitä väitän ja sitten nainen sanoi ettei lähde tuollaisen kakaran kanssa mihinkään, näytin hänelle paperini eikä ole eka kerta kun joudun todistamaan etten ole pojankloppi, mutta nainen ei silti lähtenyt mukaani, minun olisi pitänyt olla keski-ikäinen parhaassa iässä oleva mies kun ei naisia kiinnosta tällaiset ikäisensä vähän yli 30v pojanklopit.
Nainen antoi pakit koska olin liian nuori!!
Naisasialooser1
1177
2Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Jaa mutta mites sitten suu pannaan kun kun olet 28v ja näytät alle 10 vuotiaalta? Näin omalla kohdalla ja tämä tarkoittaa sitä että minkään ikäiset naiset eivät kiinnostu.
Olen iskenyt livenä varmaan 3 eri naista ja voi vakuuttaa että neljättä kertaa ei tule.
Minkä takia sä muuten käyt baareissa? Kotona tulee paljon halvemmaksi juopotella ja oheisviihteenä on YouTube.
Kannattaa etsiä vastuullinen työ. Stressi vanhentaa. Univelka auttaa myös.
Olin ehkä 35-vuotiaaksi liiankin nuorekas, nyt alan näyttämään ikäiseltäni eli vanhalta sedältä.
Kasvata siisti parta
Minulla monesti onkin parta ja silloin näytän aikamiehelle, mutta nyt olin siloposkisena liikenteessä
Olipa huono tuuri
Minä sain kerran tuosta syystä pakit.
Olin kylläkin naista hieman vanhempi. Ja aloitteen teki nainen itse...en edes ehtinyt vastaamaan ennen kuin daami kertoi ikänsä ja ilmoitti etten hänelle kelpaa.
Nirsoja ovat naiset nykyään :/
Onneksi olen tutustunut vain ihaniin naisiin, en nirsoihin. Kuulostaa omituiselta.
Iskit naisen mutta sait pakit. Minun kirjoissani tuo ei ole mitään iskemistä.
Miehet on perseestä
Valtakunta itse näyttä 15-16vuotialta.
Juu, all u need is love