Nikin varastaminen

Simelius1

Nyt joku todella epävakaa ihminen esiintyy minun Simelius1 -nikillä. Joten huomioikaa tämä asia. En koskaan ole puolustanut syntiä näillä palstoilla, vastustan eu:ta ja islamisaatiota, haluan puhua asialliseen sävyyn joskin ylilyöntejä on ollut minullakin.

Harkitsen jatkossa rekisteröitymistä. Toisaalta palsta on niin sairaalloinen noin yleensä, että sama vaikka jättäisi nämä riekkujat keskenään riekkumaan.

Jos ristiriitaisuutta ediintyy näissä rienauksissa minun kirjoituksiini nähden, silloin kirjoittaja en ole minä vaan tuo rienaaja. Tämä oli tiedotusluonteinen asia.

6

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • pien.vinkki

      Rekkaa nikkisi!

    • Räyhiksellä on käynnissä kekri riehunta, kyllä se taas kohta rauhoittuu. Ehkä viideksi minuutiksi...

      • MrMorden_onRÄYHIS

        Miksi kirjoitat Simeliuksen nimimerkillä, Räyhis? Etkö ole saanut tälle päivälle tarvittavaa lääkitystäsi?


    • rajat.on.kunnioitusta

      Myös minun nimimerkilläni tuo epävakaa riekkuja esiintyy. Mutta kuten aina pahan puolen toiminta, se paljastaa aina itsensä. Tulikin mieleen, että pyhäinpäivä lie syynä levottomuuteensa. En ymmärrä, millä keinoin saa viestit poistoon, kun asiallisia ketjuja häviää mutta törkeydet ei lähde.

      On tämä suomen viemäri melkoinen tunkio, poliisilla olisi tutkittavaa sananvapauden väärinkäytöstä täällä vaan yksi mies nostetaan tikun nokkaan ja jahti käy kuumana valheen ja pakkolääkityshuumauksen voimin, jotta totuus ei tavoittaisi kansalaisia.

    • Simelius1

      Islam on ainoa oikea uskonto!

    • putki.poikki

      Olet vaihteeksi selvin päin?

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Taas nuoren kuolema

      Vasunmäentiellä paha onnettomuus. Nuori nainen menehtyi. Niiin sydäntä riipaisevaa 😭
      Lapua
      176
      6983
    2. Elikkäs persuissa ovat pahimmat häiriköijät

      Koska sieltä tuli kaikkein kovin ulahdus. Persujen peesissä seuraa kokoomus js hajuraon päässä röhkii kepulaiset. Olipa
      Maailman menoa
      79
      3690
    3. "Skandaali muhii SDP:ssä" - "pelon ilmapiiri vallitsee"

      Puolueen johto on vähintään vastuussa ilmapiiristä, jossa häirinnän uhrit eivät ole saaneet ääntään kuuluviin. Vyyhdin
      Maailman menoa
      122
      3619
    4. Tehomaksu rankaisisi normaalista sähkönkäytöstä

      Energiaviraston valmistelema tehomaksumalli herättää aiheellista huolta erityisesti tavallisten kotitalouksien näkökulma
      Maailman menoa
      76
      2888
    5. Ahdistelu ongelmaa vain vasemmistossa - ei oikeiston edustajissa

      Mutta demarit ovat tunnetusti sivistymättömiä, ja vähemmän fiksuja.
      Maailman menoa
      45
      2453
    6. Tampereen "empatiatalu" - "Harvoin näkee mitään näin kajahtanutta"

      sanoo kokoomuslainen. Tampereen kaupunginvaltuuston maanantain kokouksessa käsiteltävä Tampereen uusi hyvinvointisuunni
      Maailman menoa
      74
      2314
    7. Kuinka paljon teillä

      on ikäeroa?
      Ikävä
      131
      1904
    8. Sinusta kulta paljastuikin yllättävä

      taito. Vaikuttavaa. ❤️
      Ikävä
      54
      1338
    9. Trump asettaa Grönlannin kaappausta vastustaville Euroopan maille 10% tuontitullin

      Suomi mukana näissä maissa. Myöhemmin Trump aikoo nostaa tuontitullit 25%:iin kesäkuun alusta, jos Grönlannin kaappausta
      Maailman menoa
      376
      1303
    10. Miksi suorittamisesta tulee

      Miksi suorittamisesta tulee hyvä fiilis? Mitä sillä paikataan? Jollekinhan se voi olla jopa terapeuttista, mutta itse a
      Sinkut
      59
      1240
    Aihe