Miksi naisia kiinnostaa karut/pelottavat kasvot?

Mikäniissäviehättää

Olen pähkäillyt pitkään mikä teitä naisia vaivaa... Miksi te retkahdatte sellaisiin miehiin joilla on todella ilkeän ja tappajan näköiset kasvot? Olen katsellut tuota naisten touhua ja en voi kun oudoksua kuinka he kiinnostuvat miehestä jolla on todella karut ja pelottavat kasvot. Yksikin kaverini on sellainen ettei kukaan uskalla aukoa sille päätä tai sanoa mitään vastaan koska se näyttää siltä kuin se aikoisi just tappaa jonkun... Ja silti se saa enemmän naisia kuin minä.

Mikä niissä karuissa ja vihaisissa ja pelottavissa kasvoissa oikein viehättää?

3

230

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Bojgjjytngggn

      Koska iltalehti päättää mikä on kaunista ja mikä ei.

    • haistakaajokakkanne

      Ja sitten miehet viel kehtaa valittaa ettei naiset muka tykkää kun on ruma.

    • Mies25Veee

      Pullaposket valittaa ettei naiset tykkää kun unelmoi jostain 40 kilosista naisista. Kaikkihan tietää etteivät naiset koskaan ole ollut niinkään ulkonäön perään. Enemmän tyylillä, kohtelu-/lähestymistavalla ja aksentilla on väliä. Plussaa on tietenkin jos ne on nähnyt sinut jonkun muun naisen seurassa aikaisemmin menneisyydessä vaikka siskon tai kaverin.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Veroaste on Suomessa viitisen prosenttiyksikköä liian matala

      Veropohjaa on rapautettu käytännössä koko kulunut vuosituhat, jonka vuoksi valtion menoja on jouduttu rahoittamaan velka
      Maailman menoa
      67
      2385
    2. Tiedän satavarmasti ettet tule koskaan

      Uskaltamaan mitään. Ei me tulla edes näkemään koskaan.
      Ikävä
      66
      1367
    3. Kyläkauppias ajoi kännissä töistä kotiin

      Ei edes kallis auto estä humalassa ajamista, vaikka luulisi alkolukko olevan sellaisessa jo vakiovarusteena. https://ww
      Maailman menoa
      69
      1130
    4. EU komissio - EU-elpymisrahoja voidaan käyttää TILAPÄISESTI väärin!

      Espanja ohjasi miljardeja euroja – Nyt EU-komissio teki yllättävän paljastuksen Skandaaliksi noussut Espanjan EU-rahoje
      Maailman menoa
      4
      1097
    5. Miks me oikein

      Rakastuttiin vaikka kaikki on mahdotonta?
      Ikävä
      77
      803
    6. Kiitos upeasta palvelusta kukkamyyjä

      Kiitos sinulle upea kaunis kukkamyyjä Kuhmon torilla 🌹 Upea iloinen asenteesi ja kaunis hymysi pelasti päiväni ❤️ Jäi
      Kuhmo
      19
      780
    7. Ratikka Turkuun

      Ei hyvä. Ja syy on siinä , kukaan ei osaa suunnitella oikeaa reittiä. Pitää huomioide, kiskoja sijaintia ei voi muutta
      Turku
      82
      660
    8. Nainen, mikset lähetä

      miehelle viestiä? Tiedän, että sulla on asiaa ja kysyttävää.
      Ikävä
      43
      658
    9. Miehet trikoissaan

      On se kauhian näkköistä, kun miehet tiukossa trikkoissa juoksentelloo ja mulukku paestaa trikkoijjen läpi. Kahtokkee pe
      Suomussalmi
      23
      615
    10. Rakastan sinua

      Yhä.
      Ikävä
      27
      581
    Aihe