Erikan isä hyväksyy sen, että Danny panee hänen
näinsekäy
35861
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 35
Vanhimmat
Vanha mies erikan isä ymmärtää vanhaa danny miestä että nuorta naista on saatava
Parempi aikuinen kunnon mies kuin joku nuori renttu
Periaatteessa ihan totta. Tosin joku 4 kymppinenkin ois riittänyt jos vaan kunnollinen on. Danny on lopulta varsin kunnollinenkin mies kun ajattelee. Toki hän julkisuuden suomin avuin on vähän pleijeri ollut koko ikänsä. Mutta Danny on vielä vanhanajan mies jolla on periaatteita ja tapoja. Sikäli ei tytöllä Dannyn kanssa mitään hätää ole.
Vai "kunnon mies".... Dannyn historialla?
Olispa tosiaan valinnut jonkun kunnon miehen, jos kerran vanhus piti saada.
Tytär on täysi-ikäinen ja tienaa itse oman elantonsa.
Eipä siinä ole isällä sanomista, kenen kanssa likka panee.
Dänistä ei oo panemaan, kuin nitroja naamaan.
Varmaankin moni isä olisi vain tyytyväinen jos oma tytär seurustelisi tuon luokan julkkiksen kanssa.
Siis "status ja resurssit" ovatkin tärkeitä juurikin miehille, eikä niinkään naisille..... jos kerran isät ovat niistä noin tohkeissaan tyttäriensä puolesta.
Henkilöistä, joilla on korkea status ja runsaasti resursseja, suurin osa on miehiä, joten miehillä on enemmän motivaatiota niiden hankintaan.
Siis miehen status ja resurssit on juurikin tärkeitä useimmille naisille.
Herää tietysti kysymys, olisiko Erikan isä noin hyväksyvä, jos kuuluisan julkkiksen sijasta tytär olisi esitellyt yli 70 v tavallisen papparaisen poikaystävänään? Tuskin vaan. Vaikka eihän Erika olisi tietysti mitään 70 v tavallista pappaa huolinutkaan.
Tuo 19 8 kylläkin todisti tuossa, että ne ovat tärkeitä nimenomaan appiukoille.
Mitä helvettiä on julistettava asioita koko maailmalle. Ketä kiinnostaa hyväksyykö joku hoopo jonkun höperön vanhuksen panemiset. Vanhus menettänyt suosion ja yrittää epätoivoisesti pysyä otsikoissa pimu yrittää julkisuuteen vanhuksen siivellä. Onko hän joku laulaja. Naurettavaa
Täytyy julkistaa kun se tyttö ei muuten sinne julkisuuteen pääse.
Danny on ytm, joka panee kauniita nuoria naisia statuksensa ansiosta. TAidat olla joko katkera kurppa tai katkera ktm/atm, joka luulee oman markkina-arvonsa kohoavan tosiasioiden kieltämisellä.
Nuori nainen saa mitä haluaa, eli super-YTMiä. Ilmankos isäkin on tyytyväinen.
Niimpä. Ei olis isä tyytyväinen jos mimmi sinuun olis haksahtanu.
Aatella, Danny vois olla Erikan isän isä ikänsä puolesta... Mistä sitä toisaalta tietää, vaikkä näin onkin? Onhan Erikalla ja Dannylla saman näköiset naamat. Jos en tietäisi keitä he ovat, ja näkisin heidät jossain yhdessä, ajattelisin että isoisä lapsenlapsensa kanssa. No ehkä se on seuraava "paljastus" tästä suhteesta. Jäämme odottelemaan seuraavia käänteitä. :D
Tuskin super-YTMi muistaa edes pientä osaa panoistaan, joten kaikenlaista voi sattua.
Ei varmana muista, mutta eiköhän Erikan mummulla saata posket punoittaa... :D Kyllä voisin veikata, että nämä jotain sukua keskenään on. Niin on saman näköisiä. No mutta sattuuhan sitä suuressa maailmassakin. Luin joskus kesällä tai syksyllä jutun lehdestä, kuinka jenkkiläinen miljonääri oli löytänyt nuoren morsion ja mennyt naimisiin. Valokuvia selaillessa olikin sitten paljastunut, että mies oli nainut oman tyttärensä, jonka oli "kadottanut" eron myötä, kun äiti oli vienyt lapset ja katkaissut yhteydet isään. Eivät aikoneet erota, koska "rakastivat" toisiaan. Hyi helvetti... Kaikkea se nuoren pimpsan himo miehellä ja rahan himo naisella sitten teettääkin!
No joo mutta ota huomioon ettei kumpikaan aloittaessa tiennyt tilannetta. Olis kyl syytä erota jos omaa tytärtään panee.
Sen ymmärrän etteivät alussa tienneet, mutta kun asia selvisi, niin hyi saatana! Tosin aika erikoista, että ihan naimisiin asti pääsivät ilman, että tuleva anoppi eli miehen ex -vaimo ei tavannut sulhoa kertaakaan, että aika kiire on täytynyt olla. Joka tapauksessa hyi, hyi ja vielä kerran hyi! Kun ees aattelee koko juttua.
Ei helkutti mikä keskustelu taas. 7päivää lehdessäkö niin luki
Iltasanomissa
Danny lienee monella tapaa kunnollinen ja tuossa iässä tuskin jaksaa enää haaremia pyörittää kuten nuorena.
Auttaa varmaan uran luomisessa ja on ilmeisesti ihan kykeneväinen pitkiin ihmissuhteisiin.
Mies on monella tapaa aika menestynyt, melko hyväkuntoinen ja ilmeisesti melko kilttikin (ei lyö tai juo)
Julkkisjuorut. Ne on homoille
Mun on vaikea uskoa, että Danny panee enää ketään. Vaikka kuinka olis viagraa ja kenkälusikkaa.
Miksi ei? Mies panee vaikka 90-vuotiaana ja ilman viagraa, jos nainen on nuori ja kaunis
Tästäkin "keskustelusta" näkee hyvin, miksi iso osa suomalaisista pitäisi tappaa, elinkelvottomia paskiaisia.
Tietenkin. Erikan isä toivoo salaa että pääsisi itsekin nussimaan 23-vuotiasta naista.
Miehet on sikoja
Miten vaan, mutta kyllä joka mies haluaa panna 23-vuotiasta naista.
Kyllä mekin Tanen kanssa annettaisi, jos maksaisi hyvin.
Että on Dannylla säkä, saa nuorta, mutta jättää kyllä merkkinsä tulevaisuudessa tähän Erikaan.
Olen saanut erikasta kuvan että se on ihminen joka määräilee dannya. Haluaisi tuoda lehdistölle vain omaa julkisuuttaan ja pitää dannya siinä sivussa josko hänestä olisi jotain apuja.
Kovin määräilevään tapaan hän dannylle puhuu kun haluaisi täyttää toimittajan toiveen yhteisestä kuvasta. Danny ei ole halukas ja erika sitä valittelee, luuli saavansa oikein romanttisen kuvan lehteen. Hyvä danny älä suostu ihan kaikkiin julkisuustemppuohin. Muutenkin iholla ohjelmassa erikan puhe dannylle on.jotenkin dannya alentavaa. Menis likka ja hoitais ton kamalan huonon ihon. Ihotautilääkäri tietää oikeat aineet.