Vinkkejä anaalin ja suolen puhdistamiseen.

Onko paras vain ottaa vesiletku ja työntää se perseeseen vai oletteko oppineet jotain hienovaraisempia keinoja, ruokavalio yms? Meillä on kohta isot juhlat ja siellä vaaditaan ehdotonta puhtautta.
5141
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ruokavaliolla on merkitystä, huomioi 2-3pv ruoka ennen sessioita.

Apteekista saatavana tuotteet tsuolen täydelliseen puhdistukseen !

Äänestä

Onko kyseessä persujen puoluekokous?

Äänestä

Ilmapainepesuri on tehokas.

Äänestä

Pulloharja kloriittiin kasteltuna ja kunnon porstaus.

Äänestä

Kysäsepä vaikka siltä Linnuntien parilta :D
P*ska haisee ulos asti

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


ReikäRinkeli kirjoitti:

Onko paras vain ottaa vesiletku ja työntää se perseeseen vai oletteko oppineet jotain hienovaraisempia keinoja, ruokavalio yms? Meillä on kohta isot juhlat ja siellä vaaditaan ehdotonta puhtautta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu