Naiset hei, pyydän teiltä Suomen 100v itsenäisyysvuoden kunniaksi sitä, että annatte pillua tänä vuonna myös meille sikarumille hardcore ätmeille. Suokaa meillekin antamisen ilosta annettua pillua edes kerran elämässämme, olkaa niin kilttejä.
Kaikista parasta olisi jos te menisitte suoraan jonkun HC-ätmin eteen ja sanoisitte tyyliin "hei sä olet niin ruma ette varmaan ikinä saa pillua, mutta tänään saat Suomen 100v itsenäisyyden kunniaksi" ja sitten voisitte antaa samantien juuri siinä ja sillä hetkellä.
Harkitkaa asiaa ja olkaa armollisia. Kiitos.
Kaikista parasta olisi jos te menisitte suoraan jonkun HC-ätmin eteen ja sanoisitte tyyliin "hei sä olet niin ruma ette varmaan ikinä saa pillua, mutta tänään saat Suomen 100v itsenäisyyden kunniaksi" ja sitten voisitte antaa samantien juuri siinä ja sillä hetkellä.
Harkitkaa asiaa ja olkaa armollisia. Kiitos.
Vastaukset 14
Vanhimmat
Sitten kun nainen tekisi tuon niin haukkuisit sen huoraksi.
parempi että nainen on huora ku pihtari
Suurin osa palstamiehistä näyttäisi olevan päinvastaista mieltä.
Ilmankos suurinosa naisista on itään kallellaan olevia vihervasureita ettei tarvi suomen kunniaks ainakaan ätmeille haarojaan levittää.
Nykyään muutenkin kaikki muu paitsi isänmaallisuus on huudossa etenkin naisten ja nuorten keskuudessa.
Sama kun -60 luvulla kun oli ajanjakso jolloin veteraaneja solvattiin ja haukuttiin.
Mutta kun itseä ei kiinnosta sellainen ollenkaan.
Voisin antaa pilluani, mutta ätmit juoksette karkuun...
Laihduta ensin 30 kg, niin palataan asiaan.
Ei sitä sen jälkeen enää ätmit kiinnosta.
Niin ätmi kiinnostaa korkeintaan kovassa kännissä olevaa superlihavaa naista paremmanpuutteessa. Jos nainen päättää laihtua normaali painoon ja avautuu miestaivas ei ätmin suuntaan edes kusta enään.
Olet oikeassa. Se on hyvä osoitus naisten hypergamiasta.
"Jos nainen päättää laihtua normaali painoon ja avautuu miestaivas"
Mikä ihmeen "miestaivas" normaalipainosta oikein pitäisi avautua, kun olin teininä hoikka enkä silti tuolloin kelvannut kellekään (en edes niille ätmipojille) yhtä ranskalaista ja yhtä italialaista poikaa lukuunottamatta? Ei normaalipainoisuus ole mikään etu silloin jos pärstä on miesmäinen.
Ei seksiä ätmeille ennen kun hankkivat töitä ja tekevät elämässä jotain muutakin kun palstailevat.
Olen ollut töissä yhtäjaksoisesti 17 vuotta. Elämässäni on myös useita harrastuksia. Enpä saa seksiä. Ainiin millään edellämainitulla ei ole merkitystä jos syntyy rumaksi.
Ei se käy, kun me ollaan siveitä viiskytlukulaisia naisia, emmekä mitään spermaviemäreitä.