Axl smith oli unelmavävy

Sinkkumies---

15

232

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • crux

      Äiditkin ovat kovaa vauhtia muuttumassa jos tuossa on unelmavävy. Ennen kunnon miehet pääsivät sentään unelmavävyiksi, vaikka eivät muuta olisivatkaan saaneet, mutta toki sekin on muuttumassa. Unelmavävyn vaatimuksetkin alkavat olla "pitkä, tumma, komea ja matkustelua harrastava".

      • No_

        No akseli ei taida olla ainakaan pitkä... Ja unelmavävy se oli siksi, koska vaikutti "kiltiltä ja kunnolliselta" kohteliaalta ja positiiviselta, joten tottakai äidit tahtois tytärtensä valitsevan jonkun sellaisen.


    • Unelmamies35

      Unelmavävyllä on paljon rahaa ja hyvä työ.

    • AxelMuttamed

      Mutta sillä oli isis parta, tunnus erittäin väkivaltaiseksi tiedetylle järjestölle.

    • Pillujen--asiantuntija

      Parin vuoden päästä unohdettu se kuvaus juttu ja axel pääsee vielä parisuhteeseenkin.

    • mitänytteet

      Ei saa enää suomessa t hirveä kohtalo

    • 8117

      Tuo "unelmavavy" on toimittajan keksinto. Tuskin ne mutsit oikeasti tuota ovat tyttarilleen toivoneet.

    • helgamies_

      Naista vie kiimavittu.

      • kiimakulli1

        Mikä sitä miestä vie kiimavittujen pariin?


      • helgamies_

        Kiimavitut tulevat miehen luokse ja tekevät temppunsa.


    • Kimjonglööri

      Siis mitä? Maine toki vain kasvaa tällaisen tempauksen jälkeen ja suomilutkat tyrkyttävät itseään entistä kuumempana.

    • p3n1s

      Tämän jälkeen Axl vasta pilllua saakin! Mjam! Onnittelen!

    • händicäm

      axl on nykyään unelmien ukkomies, todistetusti yli 50 vaimoa tallennettuna aateekooolle.

    • Paska on aina paskaa, enkä viittaa tällä eteenkään A.Smithiin , mutta ilmiönä varsin tuttu. Tyhjäpäisen naisen silmissä tai vuorovaikuttaessa minkä tahaansa asian, esineen tai tapahtuman kanssa, muuttuu paska täydeksi kullaksi. Tämä ilmiön vaikutus ulottuu myös sosiaalisiin suhteisiin. Mielestäni on aika mahdoton yhtälö se, että yhteiskunta alkaa valvomaan kaikkien tyhjäpää muijien ja onnen onkijoiden edesottamuksia. Kaikki nämä siideriä ryystävät "wish i was arty party" tyhjäpäät joista on jotain tallenteita, niin pitäisi videot heijastaa Suur-Kirkon seinään vuoden ajan.

    • siippaonhyvä

      Ei nainen ole uskonut koskaan muuta kuin silmiään. Naisilla on pää vain sitä varten että pystyy asettamaan vartalonsa haluttuun asentoon kun silmät on ensin antaneet luvan.
      Aivot on siis silmissä ja toiminnot kallon sisällä.
      Alapää on sitten tuntemuksia varten. Sydän on sitä varten että alapään lihakset saa tarpeeksi verta toimiakseen tehokkaasti.
      Naisten muisti ei ole jakautuvaa, jos yksi nainen muistaa toinen ei. Vaikka tietoa yritettäisiin lisätä muiden toimesta ei nainen uskoisi muuta kuin silmiään.
      Joten kyllä axl on vain nostanut itseään kartalle vasta.
      Ehkä notkahdus voi olla, kun masentunut mieli, siis kun kuvaamista ei voi jatkaa. Voi tulla naiselle halu tehdä kotietsintä ja se ei sovi koska koti täynnä kameroita jotka voi löytää asian tunteva nainen. Riski liian iso siksi masennus.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Archie ja Iida ero.

      Suuri kohujen saattelema rakkaustarina on ohi?
      Kotimaiset julkkisjuorut
      120
      2042
    2. Olen levoton takiasi

      Enkä saa itseäni rauhoittumaan
      Ikävä
      155
      1946
    3. Olen miettinyt kauan

      miten reagoisin, kun näen sinut taas. Ehkä ladannut tuohon hetkeen liikaa odotuksia. Ja sitten kun lopulta olit siinä, h
      Ikävä
      26
      1736
    4. Ostiko maailma sinut minulta?

      Kun et enää resonoi kuin ennen. Kun et enää ihmetellen katso ympärillesi ja pohdi mitä mäen takana on? Ymmärrän ja tue
      Ikävä
      12
      1053
    5. Älä stressaa. Rakastan sua

      Eikä tämä tunne mene pois, se on varmaan jo huomattu kumpikin ❤️
      Ikävä
      49
      961
    6. Mitä sanoisit mulle?

      Niin, mitä sanoisit mulle! Sille ainoalle, jota rakastat..
      Ikävä
      85
      929
    7. Minna Kuukka joutui jekuttamaan ovelasti TTK:n takia - Tästä oli kyse - Tunnustaa: "No joo, joo..."

      Symppis Minna Kuukka! Minna on kyllä erinomainen valinta Tanssii Tähtien Kanssa -oppilaaksi - vai mitä mieltä olet? To
      Tanssii tähtien kanssa
      23
      859
    8. Onneksi meidän välillä ei ole mitään negatiivista

      Olen tosi iloinen siitä.
      Ikävä
      112
      801
    9. Minä tunnen sinut

      Ja mitä enemmän sinua opin tuntemaan, niin sitä enemmän sinusta pidän. Aivan kaikessa näen hyvän. Upean, vahvan, täydell
      Rakkaus ja rakastaminen
      49
      773
    10. Mihin olet kadonnut kaivattuni?

      Mulla on niin ikävä sua että järki lähtee😔 Pakoilit, pakoilet vieläkin ja nyt susta ei näy merkkiäkään. Tätä päivää oon
      Ikävä
      32
      745
    Aihe