Tavoiteaikoja rohkeasti otsikoihin

Nyt voit vaihtaa itse otsikkoa.
Laita tavoiteaika rohkeasti otsikkoon.
Garmin tykkää klikkauksista.
Kuka laittaa rohkeimmin? Jtg, jodlaaja?
10234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 10

Vanhimmat

Tavoiteaikojen huutelu on typeryyttä. Jokainen haluaa luonnollisesti saavuttaa niin hyvän ajan kuin mahdollista. Ei ammattilaisetkaan kuuluta harjoituskauden alkajaisiksi, että meikäpoika aikookin juosta maratonin 2.13. Ei ei ei. Parempi vain esimerkiksi kertoa harjoittelevansa maratonille.

Äänestä
  • Juu kestävyyttä pintakaasulla. 4 tunnin ylitys on parasta.

    Äänestä

  • Niin on

    Äänestä

Kpk:ssa tavoitteena on viikkosiivouksen jaksaminen. Imurin ulkoiluttaminen ja kuva instaan.

Äänestä

Kuinka moni teistä mukana lujatalon juoksukoulussa. Vai ootteko kaikki vauhtisammakon toiminnassa?

Äänestä

Tavo napatanssi 5 km/h. Harjoitukset nakähö 3-2-1 jaolla ja pällin kuva päikkyy sit.

Äänestä

joo minulla tavoitteena klo 23 nukkumaan meno..

Äänestä
  • Mikkosetkeravalta. Yöjuoppo kuuden tunnin hölkkääjä. Fanittakaa minua. En nuku, olen humalassa.

    Äänestä

Ei muuta kuin 20-30km lenkkiä pintakaasulla koneeseen. Kyllä menee sub4h vielä jos vaan yrittää penikoista välittämättä.

Äänestä

Tavo: maraton asap syssymmällä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Foorumiseppo kirjoitti:

Nyt voit vaihtaa itse otsikkoa.
Laita tavoiteaika rohkeasti otsikkoon.
Garmin tykkää klikkauksista.
Kuka laittaa rohkeimmin? Jtg, jodlaaja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu