ei ole vieläkään lopetettu , vaan se on siirretty leikkaussalista poliisilaitoksen betoniseinän viereen ,että lääkärit pääsisivät niistä henkisistä kärsimyksistään ja vittuiluista ,jota se tappaminen aiheuttaa - siis meinaan että se on siirretty poliisikoululaisten vastuulle.???
Vastaukset 1
- oiskoasiantuntijaa
tosiaan enää vähän ihmisia jota aihe kiinnostaa ,vai johtuuko se siitä ,että asiaa ei tunneta tai asia on hyvin sensitiivinen.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1761632
Muistakaa pojat tämä.
Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.106842En ehkä onnistu siinä
Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.58735Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin
Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset203618- 131594
- 48556
Pahoin pelkään nainen
että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus50538Mitä mieltä olet?
Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo68536- 37526
Viesti jonka haluaisit lähettää...
hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä15510