Sen takaa löytyy tatuoitu nainen ja niitähän sinä et voi sietää!!! Noh, ainakin olen varoittanut!!!
https://naurunappula.com/661513/
https://naurunappula.com/661513/
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No huh, kaiken järkyttymisen uhallakin avasin :D Veikkaan että siinä on jotkut siirtotatuoinnit, nehän on juurikin tuollaisia värikkäitä. siitä johtuen varmaan onkin naurunappulassa tuo kuva kun ei kai noin nätin naisen tarvitse itseään korostaa tatskoilla niin hän kai vain halunnut siirtotatskoilla hauskuuttaa itseään. Sitäpaitsi, näyttää olevan eläinrakas ja vieläpä koiraihmisiä niin jos vaikka olisi oikeatkin tatskat niin minä ainakin voin antaa ne anteeksi kun itsekin tykkään koirista.
Siellähän oli myös tuommoinen:
https://naurunappula.com/549529/kumpikampi
Tuosta voi itsekukin päätellä että tekeekö tatska kantajastaan kovinkaan paljon persoonallisemman ja/tai mielenkiintoisemman?
Väitätkö ettei oikeisiin tatuointeihin saa värejä?
Mä arvasin, että kauhunsekaisin tuntein katsoit kuitenkin. Miten läppärin näytöltä voi pihistää... Eikös silleen korttipelissäkin pihtailla ja kurkataan pikkuhiljaa. Sen olisin halunnut olla katsomassa. :oD