Että nämä suomalaiset traani valaat omaavat maailman korkeimman seksivietin? Naiset jotka näyttävät rumemmilta kuin eskimot. Joiden kasvojen luut kertovat kromosomihäiriöistä? Joiden rasva varastot kielivät kaikkien sukupuolihormoneiden puutteista ja aineenvaihdunnan häiriöistä..?? Ja nämä naiset sitten olisivat maailman seksinhimoisimpia?
Hyvin te vedätte, iltalehdet!
Hyvin te vedätte, iltalehdet!
Vastaukset 8
Vanhimmat
No en tiedä missä oot itse uiskennellut, mutta itse kyllä olen tavannut upeita naisia ja voisin kyllä allekirjoittaakin tuon väitteen. En ole vielä tavannut yhtään naista, joka ei olisi seksiä halunnut... ja exän jälkeen on menokin ollut toisenlaista aina. 😁
Kiva. Kerropa sama asia äidillesi. Varmaan rakastaa poikaansa entistä enemmän.
Se on se sama testosteroni, joka tekee keskivartalolihavuutta että lisää seksihaluja.
Juuh vauvoja syntyy enemmän😂
Kyllä se vaan totta on eikä sillä ole mitään tekemistä yleisen kauneuden kanssa. Euroopan naisistahan britit kilvoittelee suominaisten kanssa eniten lutkuudesta eikä nekään ole hirveän tunnettuja kauneudestaan. Jos yhtäläisyyksiä halutaan hakea niin yleinen miesmäisyys ja kova juominen ovat ehkä jollain tavoin yhteydessä himokkuuteen.
Olin 30 vuotta naimisissa ja pihtasin koko ajan. Äitisi oli ainakin kerran lutka kun sait alkusi.
En juo, miksi pitää juoda
Minulla on säärikarvojen en enää ajele