ja osaisi rakastekka kunnolla miksi tinder tyttö haluaa yliopisto pubbelin joka ei osaa rakastaa ei rakastella koska mielessä on toisten poikien kikkelit eikö tinder tuttö halua oikeaa miestä jonka kikkei ei haise kakalle sitten tinder tytöstä tulee katkera vanha akka kun häntä ei kukaan rakastele
miksi tinder tyttö ei halua kunnon miestä joka
tinder.tyttö.pulassa
17269
1Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 17
Vanhimmat
Sulla on pakkomielle Tinderistä
Ja yliopiston pubbeleista.
Ihan vaan huvikseen.
En minä vaan tiedä.
Tinder. Se on homoille.
Tinder on heteroille. Homoille onnomat sovellukset.
Kirjota sama pojista...
Tinder on synnin synkkä symboli
Joku ei saa seksiä tinderistä niin on tärähtänyt. :D
Itsekin joskus netissä törmänny miehiin jotka inttämällä inttää että miksi he eivät kelpaa minulle. Tietenkin siksi koska heidän pitää edes kysyä sitä. Tosimies ei jää ruikuttamaan.
Ei ätmi saa seksiä mistään
Äsken sain. Neiti Oikea Käsi tyydytti kaikki seksuaaliset tarpeeni viikoksi eteenpäin.
Miksi välimerkitön mies ei ole opetellut kirjoittamaan?
Ei se ehdi kun pitää koko ajan miettiä niitä tinder tytön tekemisiä.
totta tuokin mutta tinderiläisten mietteet on eri kuin ihmisillä eli normaaleilla ihmisillä eli tuohon ei osaa muut vastata kuin tinderiläiset
Työnnä se tinderisi arseesi.
Sä et uskalla rakastua tai et osaa koska ilmeisesti kotisi ja joku muu paikka lapsuudessa ei ollut kovin rakastava ja nyt se säteilee sieltä omaan elämääsi. Itellä sama mut yritän työstää asiaa eikä siinä panot auta.
Koska tinder tyttö haluaa että mies osaa kirjoittaa edes välimerkit.
Ei ole maailma helppo lukihäiriöiselle.