Vetovoimani naismarkkinoilla

Tuli bäksis ja kysynkin onko minulla enää vetovoimaa. Mara menee 3.07 ja ennen pyöräilin kovaa.
Laittakaa minulle tänne tykkäyksiä jos tykkäätte
18514
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Vonkaa vaan, minä panen kaikki mitkä mensolta jää yli.

Äänestä

Minä taas panen kaikkia vaikka olen naimisissa

Äänestä

Jtg auttaa. Hän on ammattilainen joka saralla.

Äänestä

Juokse alle 2:44 mara
Niin pillua irtoaa naisilta
Helpolka

Äänestä

Tuo on totta, aina saa alle 2:44 ajalla. Ei ole muuten Henriksson juossut noin kovaa.

Äänestä
  • Eipä oo jani ollut kello 1:58 noin umpikännissäkään niinkuin menso.

    Äänestä

Miula ei seiso.

Äänestä
  • Oikeasti baldiini ei edes ole mikään hyvännäköinen. Ihan ok perusjamppa. 13 tusinassa. Mutta eihän se ole keltään pois jos itse luulee

    Äänestä

  • Baltsulla on tupla leuka. On otsaa haukkua muita fäteiksi

    Äänestä

  • Kaikki parhaat naiset ovat varattuja ja komeat miehet homoja.

    Äänestä

JTG mä tiedän kuka on hyvännäköinen. Muijas on persjalkainen suomalainen tantta.

Äänestä

Jantteri painattaa oman kuvansa juoksupaitoihin ja kutsuu sitä sexyksi. On se narsismia. Puoli liikuntamyllyä käyttää sen narsistin paitoja.

Äänestä
  • Kuva sexyrunning-paidassa ei ole minun ideani. Tosiasiat edellä kannattaa jatkossa huudella. Tämä foorumi on muutenkin täynnä kateellisten panettelua.

    Äänestä

  • Jättäkää kaveri rauhaan. Jälleen yritetään pikkusieluisesti panetella.

    Äänestä

Kannattaa tarkistaa myös mitä liikuntamyllyssä puhutaan. faktat monimuotoisia.

Äänestä
  • Melkoinen kommenti. Faktat monimuotoisia??? Eikös fakta ole fakta eli se miten asia on ja muut puheet sitten meneekin vääristelyksi tai arvailuksi. Onhan niitäkin ihmisiä joiden mukaan planeettamme Tellus on litteä eikä pallo. Sitten vaan miettimään kumpi onkaan se fakta?

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Nunnujunnu kirjoitti:

Tuli bäksis ja kysynkin onko minulla enää vetovoimaa. Mara menee 3.07 ja ennen pyöräilin kovaa.
Laittakaa minulle tänne tykkäyksiä jos tykkäätte

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu