Hierontaykköset

joa12

Olen muutaman käynnin tehneenä tullut siihne johtopäätökseen että Hierontaykkösten fyseoterapia palvelut on aika olemattomat, kävin siellä fyseoterapiassa ja kun jäin silti epäilemään niitä juttujaa mitä siellä annettiin, päädyin santasportin Pasille ja täytyy todeta että palvelussa on huomattava ero.Elkää Hyvät ihmiset menkö ja maksako itteenne kipeeksi palvelusta, josta ette saa mitään. Selvittelin asioita tuttavaltani joka on työskennellyt kyseisessä paikassa, niin minulle tuli yllätyksenä että Hierontaykkösillä fyseoterapeutit suurimmaksi osaksi hieroo. Voisin ajatella että tämä ei ainakaan edistä omaa uraa mutta olen todella petyttynyt ko. firmaan.

7

5388

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Tommin2

      Eikös siellä ovet tunnu paukkujan jollekkin vähintään kuukauden välein? tuntuu jotenki omituiselta että miten tollanen paikka voi ylipääntä vetää porukkaa kun jatkuvasti uusia tulee ja vanhoja menee. Onko sitten omistajalla ihan kaikki kunnossa kun nakkelee sakkia ulos ti vs..

    • PunttiPappa

      Minä treenaan aika paljon ikäisekseni. Olen käynyt Hieronta1:llä hierottavana lähes viikottain ja olen yleensä ollut hyvin tyytyväinen. Fysioterapeuttia en ole käyttänyt. Hieronta on aika yksilöllinen suhde. Itselle sopivan hierojan löytäminen kestää. Hierojalle pitää myös uskaltaa sanoa. Ei ne ajatuksia lue.

    • palvelueipelitä

      Henkilökunta vaihtuu koko ajan.
      Rovaniemen huonointa palvelua puhelimessa ainakin.

    • MKK458

      Ei ole vielä tullut vastaan hyvää hierojaa, yksi oli mutta ei ole enää ko. paikassa töissä. Varmaan sielläkin on hyviä hierojia mutta en vaan tiedä kuka se on ?

    • Anonyymi

      En pitänyt siitä, että pyhäpäivän taksoista ei erikseen kerrottu aikaa varatessa. Lisäksi tarjolla ei ollut vettä, joka olisi kyllä melko olennaista tarjota hieronnan jälkeen. Ei mene tämä paikka minulla jatkoon.

    • Anonyymi

      Kävisin muuten hieronnassa mutta tulee julmetun huono olo sen jälkeen. Varsinkin jos hierotaan kallonpohjaa ja noita päänliikuttajalihaksia. Horisontti hukassa ja silmätkin ihan kummalliset.

    • Anonyymi

      Ollako kokeilla taiheeronta.silma alkaa pooria.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. YLE Äänekosken kaupunginjohtaja saa ankaraa arvostelua

      Kaupungin johtaja saa ankaraa kritiikkiä äkkiväärästä henkilöstöjohtamisestaan. Uusin häirintäilmoitus päivätty 15 kesä
      Äänekoski
      99
      2065
    2. Euroopan lämpöennätys, 48,8, astetta, on mitattu Italian Sisiliassa

      Joko hitaampikin ymmärtää. Se on aivan liikaa. Ilmastonmuutos on totta Euroopassakin.
      Maailman menoa
      288
      1876
    3. Asiakas iski kaupassa varastelua tehneen kanveesiin.

      https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/33a85463-e4d5-45ed-8014-db51fe8079ec Oikein. Näin sitä pitää. Kyllä kaupoissa valtava
      Maailman menoa
      327
      1696
    4. Martina lähdössä Ibizalle

      Eikä Eskokaan tiennyt matkasta. Nyt ollaan jännän äärellä.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      204
      1555
    5. Useita puukotettu Tampereella

      Mikäs homma tämä nyt taas on? "Useaa henkilöä on puukotettu Tampereen keskustassa kauppakeskus Ratinan lähistöllä." ht
      Tampere
      91
      1231
    6. Leipivaaran päällä on kuoleman hiljaista.

      Suru vai suuri helpotus...
      Puolanka
      31
      1227
    7. Jos ei tiedä mitä toisesta haluaa

      Älä missään nimessä anna mitään merkkejä kiinnostuksesta. Ole haluamatta mitään. Täytyy ajatella toistakin. Ei kukaan em
      Ikävä
      94
      1103
    8. Se nainen näyttää hyvältä vaikka painaisi 150kg

      parempi vaan jos on vähän muhkeammassa kunnossa 🤤
      Ikävä
      65
      1052
    9. Määpä tiijän että rakastat

      Minua nimittäin. Samoin hei! Olet mun vastakappaleeni.
      Ikävä
      51
      1047
    10. Avustikset peruttu.

      Aettokosken ampuraan rahat otettu poekkeen valtiolle.
      Suomussalmi
      58
      1028
    Aihe