Miksei älykkäät miehet saa pinee? Ainoastaa tyhmät

d123d123

Menin jo veljeni kanssa shakkikerhoon 7-8 vuotiaana.. Ja muutenki olen aika huippuälykäs tyyppi, olen perillä yhteiskunnallisista asioista paremmin kuin keskiverto ja osaan matemaattisen taitojeni avulla ennustaa tulevaisuutta aika hyvin.. Tiedän pelottavan paljon kaikesta..

Miksei kuitenkaan minulla ole tuuria pinen saannin kanssa? Minua reippaasti tyhmemmät miehet uhkailivat minua jo ala-asteella väkivalloin luopumaan naisista jotta heillä olisi mahdollisuus pilluun kiusaamalla minua ja uhkailemalla ja hakkaamalla. Aikuisena naiset suorastaan välttelevät minua. Joka vituttaa minua ja kostan sen älykkyydelläni yhteiskunnalle para-aikaa..
Mutta niin miksei saa pinee jos on huippu älykäs??

5

232

    Vastaukset 5

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • epäileväinen

      kysymyksesi herättää epäilyn älykkyydestäsi.

    • jkhbkjhbjkh

      Ensinnäkin jos luulet että väkivalta tai sen uhka estää sinua saamasta, olet oikeasti tyhmä. Oikeasti älykäs puhuu tiensä perille.

      Toisekseen mitä on "para-aika"? Paranormaalia ajankäyttöä?

      Noh, tiedämmehän toki sinut olevan pelkkä vähä-älyinen trolli.

    • gfds

      "osaan matemaattisen taitojeni avulla ennustaa tulevaisuutta aika hyvin.. Tiedän pelottavan paljon kaikesta.."

      No niin, annapa palaa. Oletkin sitten ensimmäinen joka siihen pystyy, mutta älä ota paineita kerro vain rauhallisesti. Äläkä nyt jätä vastaamatta olet hyvin arvokas koko maailmalle.

    • pineeonpimee

      Se johtuu yksinkertaisesti siitä, että retardit eivät tunnista sinua.

    • kurkkuri

      Go to timber company, you can get pine there,

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Joko seuraava hallitus uskaltaa puuttua 7,5 viikon vuosilomiin

      Onhan se törkeää eriarvoisuutta ja verovarojen törkeää tuhlausta.
      Maailman menoa
      134
      762
    2. Kysymys

      Pystyisitkö tutustuu kaverina tai alkaa parisuhteeseen skitsofreenikon kanssa? T.Skitosoaffektiivinen (parantunut) Ois
      Sinkut
      197
      720
    3. Metsamanin muru kissa kuollut

      Nyt siellä surraan muru kissaa päivä tolkulla,vaikka muuten ei oo välittänyt mitenkään siitä,kun joka videolla vaan mars
      Tuusniemi
      102
      686
    4. Kyllä mä tiedän et me kuulutaan yhteen ja se on tähtiin kirjoitettu!!

      En vain halua satuttaa sua. Olen aivan perseestä epävakaan ja ADHD oireiluin vuoksi. Ja kun olisi aika "vapauttaa" ne su
      Ikävä
      47
      667
    5. Töysä otsikoissa

      Töysässä takavarikoitu kaksi luvallista käsiasetta ammuskelun jälkeen!Näin media uutisoi!
      Alavus
      28
      653
    6. Lähdetkö kanssani

      syömään joskus😘
      Ikävä
      61
      629
    7. 47
      590
    8. Tapailtaisko nainen

      Meidän kotien puolessavälissä suunnilleen, vähä niinku salaa. Siinä on yks kiva paikka joka sopis hyvin. Mieheltä
      Ikävä
      59
      535
    9. Mistäkö haaveilen

      Tällä hetkellä. Siitä, että kohtaamme, vetovoima on jäljellä ja saisimme olla aivan kahden, ei tarvitsisi välittää mistä
      Ikävä
      29
      531
    10. Kuinka hyvin kestäisit?

      Oletko miettinyt, että mitä jos olisit pyöreä pullukka ja vielä ruma niin kestäisitkö vai masentuisitko?
      Sinkut
      102
      520
    Aihe