Moro mulle yks jäbä on ehotellu että voitas nyrkkinaida mun anaalii ni onks se sen arvost tai niiku palautuuks reikä sen jälkee enää ja tuleeks siit mitäö vaivoi
Fistaaminen eli nyrkkinainti
6
336
Vastaukset
- Siinä-koko-juttu
Kuule, ootkos jo täyttäny kymmenen vuotta?
Vai onkos tää vaan trollausta?
Mutta vastaukset on kymmeniä kertoja vanhoissa ketjuissa.
Mutta tuo juttu on huippuvaarallista. Joka ikinen, jolle se on tehty, on kuollut tai tulee kuolemaan. Jos varovasti tekee kyllä palautuu. Tosi vaikee homma on saada nyrkki ulos anuksesta. Mut kyllä se lämmittely, venyttely ja työntäminen on ainutlaatuista.
- Mene-homopalstoille
Niin, sinähän "karvaton poju" sen tiedät. Oletkos koskaan ollut naisen kanssa, kun etsit vain karvaisia ukkoja.
Mene-homopalstoille kirjoitti:
Niin, sinähän "karvaton poju" sen tiedät. Oletkos koskaan ollut naisen kanssa, kun etsit vain karvaisia ukkoja.
Olen kaikki ruokainen. Tärkeintä on että haluaa tehdä minulla jotain.
- Hullusaaollamuttaeityhmä
Niin, tämä on tätä, kun ei mikään riitä enää. Yhä erikoisempiin kokeiluihin pitää ryhtyä, jotta tuntuu? Osaamattoman nyrkki voi tosiaan olla vaarallinen. Hygienian pettämisestä tulevat tulehdukset, suolikanavan pysyvä vaurio, jne. Miksi ei normaali peppuseksi riitä?
- Paljon-parempaa
Eikös tällainen olisi parempaa
https://oka58.tumblr.com/archive
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiky-maksuista valehtelu persujen törkein vaalipetos
Perusduunarina koen pahimmaksi persujen vaalipetokseksi "työmies" Putkosen lupaaman työntekijöiltä perittävien kiky-maks655696Onko Sdp:n romahdus pienpuolueeksi alkanut?
Mikään puolue ei kykene selviytymään loputtomasti, jos sitä repii jatkuvasti sisäiset ristiriidat ja kyvyttömyys päättää713468Persujen kannatusromahdus ilahduttaa
Siin' ei hyvä häviä. Luotto parempaan tulevasuuteen alkaa taas palautua.233201- 1132926
En malta odottaa, että Lindtman pääsee suhmuroimaan pääministerinä
kun pitää sopeuttaa 10 miljardin edestä, ja eläkkeisiinkin voidaan puuttua Antin mielestä. (Demarien kannattajissa suuri642407Totuus sattui demareihin, vaativat asiallisen jutun poistoon
ja oli vielä suosittu, mutta kun demarit tarpeeksi valittivat, niin poistettiin. Raukkamaista toimintaa. Eli siis juttu401805Mikä ihmeen v&v megastore?
Tulee Pohjoisväylälle. Mitä siellä myydään? Keski-uudessamaassa juttua.11338En selvinnyt ilman naarmuja
Vaikka ehkä kuvittelin sen olevan ilmoitusluonteinen asia, jonka jälkeen kaikki palaa entiselleen ja ilma puhdistuu. Naa131265Pitkän päivän ilta
Tarina elämättömästä miehestä, jonka elämän täytti velvollisuudentunto. Pikkutarkka, huolellinen, hyvällä katsottu, miel661166Miksi kastetaan luterilaisia ?
Tiesitkö että helluntailaiset ja jehovantodistajat kastavat luterilaisia saadaksen uusia maksavia jäseniä ? Tätä hellunt1801061