Nainen alkaa rupsahtamaan nopeasti jo siinä 25 ikävuoden jälkeen. Naisen kukoistuskausi on siis todella lyhyt ikävuosina 16-25. Parhaimmillaan on oikeastaan välillä 16-20 kun ei paikat vielä roiku ja sylinteri ei ole vielä kovin väljä. Itse olen jo päälaelta hieman kaljuuntunut nelikymppinen mies jolla ei ole mahdollisuuksia noin nuoreen naiseen ilman maksua. Haluan nuorta naista ja siksi käyänkin nuorten opiskelijanaisten palveluksia, parilla sadalla eurolla saa kaikki palvelut ja jotkut tarjoavat lisäksi pepunreikääkin viidenkympin lisämaksusta, osa on suostunut myös ottamaa poskeen paljaalla. Ei kolkuta omatunto kun ihan vapaaehtoisesti suomalaiset opiskelijanaiset myyvät reikiään maksusta, win-win tilanne siis molemmille osapuolille.
Naisen kukoistuskausi on todella lyhyt
Gddfccg
13173
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Kiva. Jatka vaan.
ootko eläny äitees kaa.saamatta yhtää naista.äiti varottelee ku poikasaa maailmaa ei anna.ole nyt vaa siel mamma helmois niinpitkää ku se kuolee.kuka sua sit pitää.psyko.mut saatko sukellusveneen!!!!!
Joka päivä ainaki kymmenen vastaavaa aloitusta..
Päiväni murmelina.
.. Vois olla hauska kokemus.. Voisi opetella Kaikki Mualimon asiat mitä vain haluaa, eikä aika loppusi kesken.. Mut toki pitäisi sitten loppujen lopuksi käydä niin, kuin leffassakin, että se Murmelina olo loppuisi sopivassa kohtaa.. ;D
Tulis tehtyä aika paljon kolttosia.. :D
Lähtisin nakuna kaupungille juoksemaan ja kävisin astumassa ensimmäisen vastaantulevan seksikkään nartun. :D
Kaappaisin lentokoneen ja lentäsin sillä kohti uusia seikkailuja..
Dokaan koko matkan.
Kävisin ryöväämässä autoliikkeestä uuden kaaran.
Varmaan pääasiassa jahtaisin alastomana kyrpä pystössä naisia pitkin katuja.. :D
.. Noh.. Ei Yllätä.. Eriksellä on EriksenLuonto.. ;D
Kuis pitkä kausi se miehillä on?
Olen kohta 50 vuotta saanut kuunnella miesten ehdotteluita, joko ne kohta siis loppuisi?
Taas joku säälittävä muumio väittää olevansa haluttava jos joku haluaa tyhjentää kassit.
Voi luoja näitä juttuja....
Ongelmaa ei ole sinulle eikä muillekaa miehille koska kukaan ei pakota katselemaan tai deittailemaan naisia jotka ei kiinnosta . Itsepä tyydytte keneen vaan
alotus puhuu itsestään.ei kommenttia.puhuu itsestään.miehenä.