Onko ollut lähellä että rakastuit ja olisit jättänyt palstan?
Milloin rakastut ja jätät sinkku palstan?
Kaikysyäsaa
9276
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei ole ollut. Rakastumiseni / ihastumiseni ovat aina olleet yksipuolisia.
Ajankulua tämä on. Käyn kun tylsää. Asutaan vielä erillään kun ollaan niin tuore pari. Välimatkaa reilu 100km ja molemmilla aikaa vievä sama harrastus. Onneksi lapset on jo aikuisia! Laatuaikaa aina kun ollaan yhdessä.
en ikinä jätä palstaa
Enpä usko, että jättäisin palstaa rakastumisen vuoksi, jos jotain yhtäläisyyksiä suhteeseen ja palstalla lorvimisen liittäis, vois olla vaikka ajanpuute, mutta toisaalta siihen vaadittais työnkin vaihtoa, ajankulunahan tää on loistava. Tänäänkin on jo työajasta kulunut 7 tuntia palstaillessa ihan siivillä... Vielä 5, niin pääsen kotiin.
heidi 36v täs moi ja olen korkeastikoulutettu maisteri ja rakastun aina kun tapaan tinderistä miehen joka rakastelee minua ja salaisesti toivon että mies rakastuisi minuun että löytäisin edes kerran rakkauden tai miehen joka rakastaisi minua mutta ei miehet vain nauravat ja lähtevät eikä toiste tule
Muokkasit taas sukupuoltasi.
Enpä tiedä, ei ole tullut semmosta naista vastaan joka olisi myös ollut kiinnostunut.. vaikea tietää tarkkaan saattaa olla että yksin ollaan pitkään. Jos rahaa olisi muutama kymppitonni niin en olis yksin... mutta en olisi suomessa sillon :)
eihän noi ole sidoksissa toisiinsa
Niin, kun se oikea tulee ihan jostain muualta.