"olen kaunis älykäs hyvin ystävällinen ja iloinen"

Itsenäinen nainen joka on siirtynyt ylemmälle tasolle, osaa elää itselleen, eikä enää haaveile mistään podatusta huumeita vetävästä pankkiirimiehistä. Itsenäinen nainen saa riittävää tyydytystä ja voimaa siitä, että hän kokee tekevänsä asiat kuten haluaa, ja hän näyttää siltä, kuin itse haluaa. Hän ei kaipaa, eikä tarvitse, muiden mielipiteitä ollakseen itsevarma. Ja tämä on ihaitavaa kun itsenäinen nainen ottaa syliinsä ja syleilee tuhansia mamuja, antaa heille äidillisen turvan. Itsenäinen nainen on Facebookissa ja kaikki lukevat hänen sivujaan.

Löytyykö tältä palstalta yhtään itsenäistä naista, naista joka uskaltaa tunnustaa tulevansa toimeen omillaan, ei paneskele tatuoitujen kaljupäiden kanssa, eikä pelkää leimautuvansa jos liikkuu almmantason miehen kanssa.

https://youtu.be/701r8tkqaGY

9

287

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nicitönnä

      Löytyy varmasti, kuka sitä nyt silti uskoo...tuommoset olennot on nimetty hammaskeijuiksi. ;)

    • yybee

      Modelli-vaari on taas lukenut liikaa Cosmopolitania... :)

      • Sätkäkonehipit eivät ole tavismiehiä.


      • Piti vielä sanoa, että istu tyttö polvelle;D


    • Elä höpise

      • tyttömäinenpoikatyttö

        "jos kävi töissä eikä ryypännyt eikä lyönyt."
        No onhan tuossakin ollut kovat kriteerit. Miehen persoonalla ei merkitystä kunhan on "hyvin toimiva rahakone"...


      • outoa.jos.on
        tyttömäinenpoikatyttö kirjoitti:

        "jos kävi töissä eikä ryypännyt eikä lyönyt."
        No onhan tuossakin ollut kovat kriteerit. Miehen persoonalla ei merkitystä kunhan on "hyvin toimiva rahakone"...

        Onko tuo tunnustus?


    • tavisnainenn

      En paneskele kenenkään kanssa enkä yleensäkään halua olla tekemisissä miesten kanssa. Elätän itseni työstäni saamalla palkalla.
      Palstan miehet on onnistuneet vakuuttamaan ettei miehistä löydy oikeasti kunnollisia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Et siis vieläkään

      Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k
      Ikävä
      50
      2244
    2. Hyvä että lähdit siitä

      Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖
      Ikävä
      25
      988
    3. Aavistatko että moni tietää

      Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut
      Ikävä
      82
      952
    4. Yritin saada

      Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.
      Ikävä
      11
      914
    5. Onko vielä

      mahdollista nähdä?
      Rakkaus ja rakastaminen
      68
      873
    6. Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa

      Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt
      Maailman menoa
      54
      853
    7. Olisitko mies valmis?

      Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me
      Ikävä
      121
      842
    8. Kronikat..

      Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu
      Imatra
      10
      773
    9. vieläkin sanoa voin...

      💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos
      Ikävä
      22
      753
    10. Täällä istun ja mietin

      Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu
      Ikävä
      49
      749
    Aihe