"olen kaunis älykäs hyvin ystävällinen ja iloinen"

Itsenäinen nainen joka on siirtynyt ylemmälle tasolle, osaa elää itselleen, eikä enää haaveile mistään podatusta huumeita vetävästä pankkiirimiehistä. Itsenäinen nainen saa riittävää tyydytystä ja voimaa siitä, että hän kokee tekevänsä asiat kuten haluaa, ja hän näyttää siltä, kuin itse haluaa. Hän ei kaipaa, eikä tarvitse, muiden mielipiteitä ollakseen itsevarma. Ja tämä on ihaitavaa kun itsenäinen nainen ottaa syliinsä ja syleilee tuhansia mamuja, antaa heille äidillisen turvan. Itsenäinen nainen on Facebookissa ja kaikki lukevat hänen sivujaan.

Löytyykö tältä palstalta yhtään itsenäistä naista, naista joka uskaltaa tunnustaa tulevansa toimeen omillaan, ei paneskele tatuoitujen kaljupäiden kanssa, eikä pelkää leimautuvansa jos liikkuu almmantason miehen kanssa.

https://youtu.be/701r8tkqaGY

9

305

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Nicitönnä

      Löytyy varmasti, kuka sitä nyt silti uskoo...tuommoset olennot on nimetty hammaskeijuiksi. ;)

    • yybee

      Modelli-vaari on taas lukenut liikaa Cosmopolitania... :)

      • Sätkäkonehipit eivät ole tavismiehiä.


      • Piti vielä sanoa, että istu tyttö polvelle;D


    • Elä höpise

      • "jos kävi töissä eikä ryypännyt eikä lyönyt."
        No onhan tuossakin ollut kovat kriteerit. Miehen persoonalla ei merkitystä kunhan on "hyvin toimiva rahakone"...


      • outoa.jos.on
        tyttömäinenpoikatyttö kirjoitti:

        "jos kävi töissä eikä ryypännyt eikä lyönyt."
        No onhan tuossakin ollut kovat kriteerit. Miehen persoonalla ei merkitystä kunhan on "hyvin toimiva rahakone"...

        Onko tuo tunnustus?


    • tavisnainenn

      En paneskele kenenkään kanssa enkä yleensäkään halua olla tekemisissä miesten kanssa. Elätän itseni työstäni saamalla palkalla.
      Palstan miehet on onnistuneet vakuuttamaan ettei miehistä löydy oikeasti kunnollisia.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliin

      Yli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset
      Maailman menoa
      48
      5061
    2. Enää viisi yötä Sannan kirjaan

      Ihan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut
      Maailman menoa
      27
      3724
    3. Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021

      vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti
      Maailman menoa
      69
      3483
    4. Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"

      Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L
      Maailman menoa
      101
      2838
    5. SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensa

      SDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral
      Maailman menoa
      91
      2729
    6. IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!

      "Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k
      Maailman menoa
      30
      2680
    7. Anteeksi T

      Aamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa
      Ikävä
      13
      1871
    8. En mä tahallani ole näin hankala.

      Mulla oli kuusi vuotta sitten vähän samanlainen tilanne ja se päättyi huonosti. Ilmeisesti kuvittelin kaiken silloin ta
      Ikävä
      16
      1656
    9. Harmittaako mies, että yhteys katkesi?

      Olisitko halunnut, että olisi säilynyt jonkinlainen yhteys vai oliko parempi polttaa sillat takana?
      Ikävä
      202
      1498
    10. Harmittaako että

      Annoit niin paljon positiivista huomiota ja rakkautta kaivatullesi
      Ikävä
      153
      1351
    Aihe