Meerin grillin raskanperunat

Mitä mieltä olette meerin grillin vaihtuneista ranskalaisista. Eilen pitkästä aikaa kävin ja kotona katoin että mitä uunipottuja nämä on .
5477
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Meerin valtti on ollut aina hampurilaiset hukutettuna juustoon, ei ranskikset.

Äänestä

saadaan parempi kate kun on halvempia ranuja!!

Äänestä

Mitä, Saako meeriltä edes ranuja?

Äänestä

Huhun mukaan amerikkalaiset ei enää ole samanlaisia ko Meerin aikaan. Onko tosi että alettu säästään suremman voiton kiilto silmissä?

Äänestä
  • käväsin vasta, joo, ei ollut tosiaan ihan samanlainen hamppari kuin pari vuotta sitten

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyseleeen kirjoitti:

Mitä mieltä olette meerin grillin vaihtuneista ranskalaisista. Eilen pitkästä aikaa kävin ja kotona katoin että mitä uunipottuja nämä on .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu