Nyt olisi tarjolla etätyötä! Työajan päätät itse, ja myös palkkaus muodostuu tehdystä työstä, ei niinkään tunneista. Toisin sanoen, voit tehdä hommia kun sinulla on aikaa ja jaksamista. Työtä riittää vuorokauden jokaiseksi tunniksi.
Ja kun on vaikkapa yllättävä rahantarve, niin aukaiset alustan ja teet hommia. Pakko ei ole kuin minimimäärä VIIKOSSA (viikossa vähintään 200 yksikköä, yksikkö on yksi kpl hoidettu/kirjoitettu viesti.) Määrä on todella pieni, joten ajankäytön suhteen ei tule ongelmia.
Työ on chat-operaattorin työtä.
Palkka maksetaan kerran viikossa. Palkka vaihtelee tehtyjen yksikköjen, hoidettujen viestien määrästä. viikkoansio voi olla esim. 50 – 500 euroa.
Mitä tarvitset, on toimiva tietokone ja netti. Ikää pitää olla 18. Hyvä suomenkielen taito myös vaaditaan.
rekrytointilinkki ja pientä lisäinfoa:
http://www.asiakas-palvelut.com/signup-form/?ref=AM
Työtä tarjolla!
7
269
Vastaukset
- nopenopenope
Kuka pöljä tekee töitä 50 e/vko?!? Viesteissäkin varmaan kyse live sex chat jutuista?!?
- beethooven
Painan yötä -päivää vaikkei sitä ihan hevillä uskoisikaan. Korjaan osakkeitani uuteen uskoon markkinoiden himoittavaksi vain isolla rahalla tietty. Mä olen hyvä työtön.
- aahmadeus
Painan yötä -päivää eri muijaa vaikkei sitä hevillä uskoisikaan.
- Seksi.Keksin.Keksijä
TÄYTTÄ PASKAA!
- Pornotar
Tämä työ passaa pornosta tykkääville ja semmoisille jotka haluavat antaa nautintoa toiselle osapuolelle. Rahaa saa ja itselläkin pysyy mieli virkeänä. Ja jos lisä tienistiä kaipaa niin palvelut voi laajentaa aina henkilökohtaiselle tasolle.
- vinkkisulle
mainosta kaupungin päättäjille ovat pullakahveja vailla
- Eituukesää
Sopisi varmasti monelle, jolla mielikuvitusta kaikenlaiseen raatailuun löytyy. Mutta työtä tehdään freelancerina/yrittäjänä ja tunnetusti yrittäjyys sotkee kuviot pitkäksi aikaa jos bisnes ei kannatakkaan ja joutuu palaamaan työttömäksi. Lisäksi kun tutkitte tuon "työnantajan" sivuja niin koko sivusto on täynä huonoa suomea ja kirjoitusvirheitä, tämmöiselle taholle sitten pitäisi lähettää kopio henkkareista...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martina oli sarjassaan tänään 32.
Mutta eikö pyöräily ja uinti ole vahvempia hänellä kuin juoksu? Aikaa on vielä harjoitella ennen Frankfurtin kisoja.2081705Sofia miksi soitit torstaina Stefanil ja pyysit käymään kun muka olet ahdistunut.?
Oliko asia suunniteltu, kun pyysi käymään ja varmasti tiesi et miten Stefan asiaan suhtautuu.Oliko myös Seiskan toimittaja pyydetty tarkoituksella pai1031679Stepuli itkee facessa
Haluaisin pyytää julkisesti karseaa käytöstäni anteeksi lähimmiltä, naapureilta ja etenkin Sofialta! Ei ole missään olosuhteissa hyväksyttävää käyttä1021593Sofia oli ainoastaan rahan takia suhteessa Stefanin ja Nikon kanssa.
Järkyttävää miten Sofia on käyttänyt hyväksi näitä molempia miehiä ja rahat loppu niin vain haukkumiset tullut kiitokseksi heille.2541409Voi kun menisi nyt Stefan katsoo tyttären uutta ponia, viettäisi aikaa hänen kanssa.
Aika parantaa kaiken ja meillä kaikilla on elämässä vastoinkäymisiä ja yli kyllä pääsee ainakin ajan kanssa.1341369Minä menetän sinut kokonaan
Siksi olen paniikissa, sekaisin ja surullinen. Taitaa olla jonkinasteinen stressitila päällä. Toivottavasti sinulla on kaikki hyvin.49916Suomi teki typeryyttään Venäjästä nyt konkreettisesti vihollisen, jota se ei aiemmin ollut.
Venäjä ei ole uhannut Suomen turvallisuutta, eikä Venäjän ja Ukrainan välinen konflikti ole signaloinut minkäänlaista uhkaa Suomelle. Se "uhka" luotii460915Onpas Martina valinnut sopivan laulun
Storyssa kun Isben poni tulee, " älä vie lapsuuttani pois." Äiti se lähtee mieluummin panopuuksi hotelliin, kuin viettäisi senkin ajan lastensa kanssa115891Veikkauksia milloin Venäjä hyökkää Suomeen?
Veikkaan että se tapahtuu nopeasti, ehkäpä jo kesäkuussa. Suomi 5,5 miljoonan harvaan asuttu maa. Venäjä ei tarvitse suurta joukkoa Suomeen, joten kai294853Uskomatonta miten "kassatyttö Sannasta" tuli hetkessä kuoleman kauppias.
Demarit on kautta historian olleet "takinkääntäjien"mestariluokkaa kokoomuksen hihassa kiinni. Sannan arviointikyky petti täysin Naton suhteen, Brysse347821