naisen kanssa. Tekisi mieli ehdottaa seksiä heti suoraan, mutta hitto kun sub 10% miehenä minulla ei ole varaa pelata noin kovilla panoksilla. Ei siis ole varaa siihen, että naisen kiinnostus loppuu siihen jos heti panoa ehdottelen koska minulla on hänen lisäkseen vain yksi toinen nainen jota tapailen, joten minun on yritettävä pillun päälle pidemmän kaavan kautta.
Kävin viimeeksi treffeillä reilu viikko sitten ja nainen pyysi jäämää yöksikin, mutta nainen oli ruma ja läski eli panokelvoton. Silittelin mielummin naisen söpöä koiraa kun koskin itse naiseen.
Kävin viimeeksi treffeillä reilu viikko sitten ja nainen pyysi jäämää yöksikin, mutta nainen oli ruma ja läski eli panokelvoton. Silittelin mielummin naisen söpöä koiraa kun koskin itse naiseen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Miksi hitossa sä edes alennuit treffeille lihapullan kanssa???!! Nyt ryhtiä hyvä mies! Vai oletkohan periaatteellinen kunnian mies sittenkään?
Näin naisesta vain kasvokuvia, näytti paremmalta kuvissa. Toki tiesin, että kyseessä on huijauskuvat ja että nainen on ainakin jonkun verran ylipainoinen, mutta halusin käydä tarkistamassa livenä panokelpoisuuden varmuuden vuoksi.
Kai nyt pelimiespalstoja lukeneena kuitenkin ymmärrät että se suoraan ehdottaminen on todennäköisesti varmin tapa päästä panemaan? Valkoritaroimalla ja herrasmiestä leikkimällä et pääse kuitenkaan ja joku röyhkeämpi korjaa sitten potin.
Siis treffiesi tarkoitus on vain päästä panemaan eikä etsiä elämäsi naista?
Eihän psykopaatit mitään "elämänsä naista" etsi.
Anna palaa bro! Muista myös huoritella jollei anna lutka käytettyä huoranvittuaan!
Mikä on ideana nähdä noin kova vaiva kusisen reiän eteen?
Mistä löydät näitä neitsytnaisia joita tapailet? Koska käytettyähän et halua panna.
Ota nyt ainakin satiaiset talteen siltä naiselta..
Ehkä silläkin on huijauskuvat.
Oletpa sinä tylsä kun et uskalla seksiä vonkata. No nainen varmaa etsii jonkun rohkeamman jännämiehen.
Panitko sitä koiraa?
Hohhoijaa. Kukaan ei usko, että sinä onnistuisit jotain treffejä sopimaan. Hoikka ja kaunis, hehhehheeee.....