Kepu sössi taas

Pieleen meni taas,mutta kuka yllättyy😂😂😂😂
https://www.hs.fi/politiikka/art-2000005559532.html
5131
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kyllä aloittajan nimimerkki kertoo älyyllisen osaamisen. Reppana tehtailee aloituksia urakalla itse on niin tyhmä ettei asioista pysty yhtään keskustelemaan muuten kuin hokemalla jokapäiväisiä omia aivopieruja. Ei ole tainnut käydä kuin kiertokoulua ja sitäkin vastapäivään

Äänestä
  • Kyllä, olen käynyt kepulaisen elämänkiertokoulun. Meidän mansikillakin on miettyvämpi ja älykkäämpi katse kuin minulla. Mutta hei, ei sitä muuten kepun puoluekirjaa saisikaan.Meihin kepulaisiin ei ole ammennettu kauhian paljon sitä järjentynkää.Vaan mitäpä sitä sellaisella tekisi, kun tuo laiskuuskin kulkee meidän kepu suvussa verenperintönä.

    Äänestä

Kepu petti koska Risikko lähti jöötä pitämästä laihaSaarikolle. Se löi läskiksi koko perseuudistuksen . Persuilla on haaskaa.

Äänestä

Lihavilla otsikoilla pääsi Saarikko otsikoihin. Itsekästä ja rumaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hokspokspallinaama kirjoitti:

Pieleen meni taas,mutta kuka yllättyy😂😂😂😂
https://www.hs.fi/politiikka/art-2000005559532.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu