sillänään aivan turha laji , mutta että sitä kommentoi JOKU ÄMMÄ JOKA LEPERTELEE KUIN LAPSELLE PUHUISI,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, painu mummo vittuun sieltä telkkarista.........ettei tartte tulla nostamaan !
Vastaukset 3
- tätsykkä70
Ei ole ainut lepertelijä. Pari miestä tulee heti mieleeni: Hannula ja Oikarainen. Molemmat jaarittelevat kuin satusedät ja painottavat puhettaan omituisesti.
- peltosensukuhaara
TAITOLUISTELU= sairasta SEXSTISTÄ lasta hyväksikäyttävää.. Emmikin tahallaan kiihoittaa miestä maalaamalla suun yhtä punaiseksi kuin PUMPATTAVALLA barbalalla........SAIRASTA ! ESA JA VILLE : puhaltakaa peli poikki !
- KiitosYle
Kiitokset Ylelle, jonka taitoluisteluselostuksissa on saatu kuulla asiantuntevia kommentteja lajin eri elementeistä. Arviot eri luistelijoiden pistesijoituksista osuivat myös usein oikeaan jo ennen tuomariston tuomiota.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Jos SDP ei voita reilusti, persut kumoavat demokratian Suomesta
Näin tekisi ainakin Rydman seuratessaan idolinsa Trumpin mallia https://www.is.fi/politiikka/art-2000012187244.html6171633Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän44887Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl487753Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll14743- 45672
- 41614
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30566- 32543
Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37510Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE161498