Suomalaisten seksihaluttomuus

Pillujen--asiantuntija

10

245

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Sinkkumies---

      Ei voi panna kun ei saa. Seurustelu on ihan muuta kun seksiä.

    • Kurppa27

      Miehet runkkaa mielummin kun koskevat yli 25 v naiseen.

    • Kaisanoasaa

      Ulkonäöstä se johtuu ettei haluta enää kumppania. Naiset lihoo eikä mies halua panna. Mies käy huorissa mielummin koska ne ovat aina hoikkia ja kauniita.

    • Jösses..suomalaiset muuttuneet japanilaisiksi negatiivisessa mielessä?.. Jössex

    • miehet on ihan jees.

    • Oon suht kiimanen kaveri mutta on kyllä tullu vastaan niin epäseksikkäitä naisia että oksat pois..

      Eikä edes ole ollu ulkonäöstä kiinni..

    • j66j4j54j35345j34

      Koska nykyään ihmisillä on muutakin tekemistä.

    • Karvamuna-

      Nuoret naiset on seksuaalisia. Sitten kun nainen on yli 35 v niin naista ei seksi kiinnosta koska nainen lihonut ja itseinho on suuri eikä nainen halua näyttäytyä alasti miehen edessä. Itsetunto mennyt naisilta. Hoikat kauniit nuoremmat naiset haluaa kyllä seksiä, yökerhoista niitä löytää eikä ole edes vaikeaa saada sexiä.

      • Naisasialooser.11

        Väärin. Naisen seksihalut ovat kovimmillaan 40v kurppana, koska ikääntyminen miehistää kumpaakin sukupuolta,näin ollen naisilla on tuossa iässä miehen panohalut. Tuon ikäiset naiset vonkaavat seksiä jopa AT-miehiltä.


      • Naisasialooser.11
        Naisasialooser.11 kirjoitti:

        Väärin. Naisen seksihalut ovat kovimmillaan 40v kurppana, koska ikääntyminen miehistää kumpaakin sukupuolta,näin ollen naisilla on tuossa iässä miehen panohalut. Tuon ikäiset naiset vonkaavat seksiä jopa AT-miehiltä.

        P.S. Oikeasti kauniin naisen olet nähnyt vain telkkarissa tai internetissä, mutta taisitkin tarkoittaa itseään kauniiksi luulevia naisia.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 151
      3871
    2. Putin lähti takki auki sotaan....

      Luuli, että kolmessa päivässä hoidetaan, nyt on mennyt 3,5 vuotta eikä voitosta tietoakaan. Kaiken lisäksi putin luuli,
      Maailman menoa
      88
      3283
    3. SDP ylivoimainen ykkönen

      En ole koskaan viitsinyt käydä äänestämässä, mutta nyt SDP:n etumatka on niin kutkuttava, että pakkohan se on vaivautua.
      Maailman menoa
      86
      2668
    4. Polttomoottoriauto on köyhän merkki

      Kun ei ole varaa ostaa sähköautoa, niin joutuu köyhän autoa käyttämään.
      Maailman menoa
      267
      2461
    5. Patteriauton ovia ei saatu auki - kuljettaja koki hirvittävän kuoleman!

      ”Oviongelma johti kuskin kuolemaan kolarissa – tämä ratkaisu saatetaan kieltää kokonaan Sivulliset pyrkivät tempomaan a
      Maailman menoa
      39
      2256
    6. Näitä venäjä-faneja tuntuu edelleen vaan riittävän - kummallista

      ja lähinnä siis ihan suomalaisia. Mitä hienoa ja hyvää he näkevät maassa joka on diktatuuri, maassa jossa ei ole sananv
      Maailman menoa
      101
      1916
    7. Mies älä

      Odota enää vaan toimi. Pieni vinkkivitonen 🫰💥
      Ikävä
      42
      1009
    8. Harmittaa ettei paluuta entiseen enää ole

      Paluuta entiseen ei ole koska pilasit kaiken.
      Ikävä
      95
      988
    9. Mä tiedän

      Että sä tiedät, että mä tiedän, että sä tiedät. Me molemmat tiedetään. Onko näin?
      Ikävä
      53
      879
    10. Haapaveille jotain uutta!

      Huoltoasema Haapavein keskustaan tulossa. Semmoista Jeppasissa jaappasevat.
      Haapavesi
      16
      820
    Aihe