Jos olisi aloittanut viinanjuonnin jo yläasteikäisenä olisi voinut päästä seurustelemaan niiden tyttöjen kanssa joista joutui vain haaveilemaan. Kotibileissä ja puistossa ryypätessä olisi voinut tutustua tyttöihin ja suhde olisi voinut alkaa. Kun vielä olisi polttanut tupakkia niin homma olisi ollut saletti kun tupakkapaikalla olisi voinut hieroa tuttavuutta.
Raitis mies pysyi kuitenkin raittiina eikä tupakkikaan maistunut. Suhde tyttöihin pysyi etäisenä eikä seurustelukokemus karttunut.
Raitis mies pysyi kuitenkin raittiina eikä tupakkikaan maistunut. Suhde tyttöihin pysyi etäisenä eikä seurustelukokemus karttunut.
Vastaukset 4
Vanhimmat
No ei tuo luuserius lähde edes juomalla.
Ei sen viinanjuonnin opettelu ole myöhäistä vieläkään. Jos ei enää auta naisen saantiin niin tarjoaa kuitenkin hetken lohdutuksen.
Jos ja jos. Jos olisit fiksu olisit tajunnut lopettaa tuon tyhjänpäiväisen jankkaamisen jo aikoja sitten.
Teininä join paljon kaljaa ja oltiin urheilu kentän kopissa tyttöjen kanssa juopottelemassa. Sainkin sitten seksiäkin usein kun rakastuin naapurissa asuvaan tyttöön ja sen kanssa suurin osa teinivuosista menikin. Siitä onkin jo vuosia aikaa eikä nykyään tule juopoteltua kun satunnaisesti ja siksi se naisiin tutustuminen on niin vaikeaa kun juopottelu tarkoittaa sosiaalista elämää eikä sitten jaksa juopotella enää.