Minä en ole koskaan käynyt grillillä syömässä ja olen 20v. Kaikkien mielestä se on mukamas niin outoa. Onko muita jotka eivät koskaan ole käynyt grillillä?
Onko outoa jos ei ole koskaan käynyt grillillä?
3
935
Vastaukset
- Anastaja10
Mielestäni on todella outoa! Olen pienestä pitäen kierrellyt grillejä monissa eri kaupungeissa ja paljosta jää paitsi jos ei ole maistanut!
- grillipoika
on.
- Ameriikan.seta
Kavin varmaan ekan kerran grillilla 12 vuotiaana: vuosi taisi olla 1984. Grilli on minulle pakon sanelema juutu joskus. Vaikka asun Usassa niin McDonalds, Taco Bell ja KFC on paikoja jonne mennaan, jos on kiire tai jos on keskiyo ja kaikki muut paikat on kiinni. Ei siina mitaan nopeaan pakkomattoruokaan ne on hyvia. Jos saan valita ja on aikaa niin teen ruoat itse tai menen jonnekin muualle.
Kasvoin maalla, etta en kylla koskaan ole kaivannut grillille syomaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Muovikassikartelli
Kauppaketjut ovat yhdessä sopineet muovikassin yksikköhinnaksi 59 senttiä. Milloin viranomaiset puuttuvat tähän kartell492349Hallintooikeus..
"Asemakaavapäätös pysyy voimassa.Poikkeamista ja rakentamista koskevat luvat hylättiin" kertoo Pyhäjärven Sanomat netti.1501930Aidon persun tunnistaa Marinin palvonnasta
Oli kyse sitten Halla-ahosta tai Putinista. Ensimmäisenä aidolle persulle tulee mieleen Marin.581875- 361622
Olen rakastunut
varattuun joka ei eroa. Miten tunteista eroon? Tämä ei ole tavanomaista. On elämäni suuri rakkaus.1141542Teit yllättävän siirron
Olet tähän saakka ollut tietyllä tapaa varovainen. Voi kai sanoa, että olemme kunnioittaneet toistemme rajoja. Tiedän,551181Jos se joskus oli molemminpuolista
niin hyvin me molemmat onnistuttiin pitämään toinen epätietoisena.831115- 691106
Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd103891Laita nyt se viesti
Tiedän että haluat tavata. Kirjoitat, pyyhit, kirjoitat... Lähetä se viesti 😗54877