Hox hox hox!!!!!!!Jos joku tietää että ylitornion keskustassa on kolmio vuokralla niin laittaa heti tähän kommentti kenttään niin tiedetään ja pikainen tarve.
Vuokra-asunto
apat
6978
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jos et ole täältä Ylitorniolta niin turha hake met pölkäämä toispaikkakuntalaisia,,,,,,hyiiiiii
Vihreä pysäkki vappaana
Joo siihen vois majottua, näe ko me emmä luota nuihin jokka tullee vaikka kaupunki alueelta ko eihän niistä tiä ossaavakko sammuttaa hellän päältä ko keittävä jotaki, ja sitte jättävä vesihanan vuothaan ja siittäpä tulleeki vesivahinko, ei net kaupunkilaiset semmosia ossaa, polttava sen pysäkinki jos sinne sähköt laittaa, mistäs sitte uusi kino.
Onko teillä siellä edes sisävessoja ja muuta juoksevaa vettä kun akan kaivosta juoksettama. Ei se sivistys ole kerennyt täältä Rovaniemeltä teän sisäsiittoiseen syväjokiyhteisöön. Siihen menee vielä ehkä tuhat vuotta.
On tuola kuule yhelä sisävessa sillä on reikä lattiassa, siihen se tarpheesa tekee.
Pääsiäistä vain kaikille asunnottomille.