Miksi Kauppayhtiön edusta kamalassa kunnossa?

Eikö kaupunki saa kuriin Kauppayhtiötä. Pyöriä ja kalusteita sikin sokin. Lumessa jne ...

Kamalan näköinen ravintolan edusta
5193
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Tänään menin ohitse ja todellakin se on kuin kaatopaikka. Rakennustoimisto vai Ympäristötoimisto kaupungillako voisi olla yhteydessä tohon paikkaan

Äänestä

Vai onko ne kirppiksen romuja?

Äänestä

Tulis ny Ovaskainen ja hoitaisi tämänkin asian kun on niin hyvä ja tietävä äijä...

Äänestä

Vai ovatko ne ikään kuin pikantti piriste?

Äänestä

Sen ymmärtää jo pöljempikin että sulaa hulluutta on alkaa siivoon pihoja ennen ko kumet
on niistä sulannu pois

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Ovieiaukea kirjoitti:

Eikö kaupunki saa kuriin Kauppayhtiötä. Pyöriä ja kalusteita sikin sokin. Lumessa jne ...

Kamalan näköinen ravintolan edusta

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu