Olisitko seksittömässä suhteessa?

Montako kertaa seksiä on liian vähän?
4166
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

On kait se oltava ellei saa eikä haluaisi uuttakaan naista alkaa etsiä.Erosin 2009 siitä lähtien yksin 2017 kevääseen jolloin tapasin ihan ok naisen mutta....vain yhden kerran ollaan rakasteltu ja sekin kait n.s. säälistä ei kuulema kiinosta sexi.

Äänestä

"Olisitko seksittömässä suhteessa?"
Jos ei ole edes viikoittain, niin kyllä dumppaisin naisen. Ainoastaan sairaus on syy minkä hyväksyisin.

2Äänestä

Olen tällä hetkellä, kun nainen on työkomennuksella.

Seksi on yliarvostettua. Hyvä runkku voittaa keskinkertaisen panon.

1Äänestä

Sitten kun on liian vähän pyydän miestä hankkisi viakraa vielä selviän.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kaikysyäsaa kirjoitti:

Montako kertaa seksiä on liian vähän?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu