21v kaunis nainen haluaa 35v aikamiehen eikä mitään ikäistään finninaamaista pojanrimpulaa
https://www.seiska.fi/Uutiset/Aamulypsy-tahti-Juha-Peralan-ja-kauniin-Noora-kihlatun-haihin-luvassa-tahtiloistoa-Teemu-ja
Selännekkin on sitä mieltä, että kyseessä on täydellinen nainen eli nuori ja kaunis alle 23v
https://www.seiska.fi/Uutiset/Aamulypsy-tahti-Juha-Peralan-ja-kauniin-Noora-kihlatun-haihin-luvassa-tahtiloistoa-Teemu-ja
Selännekkin on sitä mieltä, että kyseessä on täydellinen nainen eli nuori ja kaunis alle 23v
Vastaukset 13
Vanhimmat
Miksi seläänteellä on kurppa vaimo. Sen pitäisi heivata muijansa ja ottaa joku 20 v malli nainen koska saisi helposti sellaisen.
Panee varmasti sellaisia nytkin. Miehet eivät välttämättä jätä ikäisiään kurppia vaikka nämä eivät enää seksuaalisesti haluttavia olekkaan. Myös jyystärikaverini 51v rakstaa kyllä kurppavaimoaan ihmisenä, mutta seksielämänsä on toki ulkoistanut 22v naisille ja varmasti myös vaimonsa tämän ymmärtää, että parhaassa iässä oleva testosteronia tihkuva lihaksikas sonni haluaa seksiä parhaassa iässä olevien naisten kanssa.
Kyllähän oikeat miehet vaihtaa sen kurpan uuteen. Pelkurinössöt roikkuu vanhassa. Pelkäävät varmaan sitäkin että se kurppa ottaa nuoremman kun pääsee vapaaksi.
Vanhemmista miehistä tykkävä nuorikko on yleensä isätön
Ei ole vaan nuori nainen vie isälleenkin ylpeänä näytille vanhemman miehen. Isäkin tykkää, ettei tytär ole minkään räkänokan kanssa vaan aikamiehen kanssa.
Pitää TÄYDELLISESTI paikkansa.
Täällä "Kylillä" ainakin ihmettelin kun kotona asuva tyttö vielä, hullujen huoneella ja laaja rikosrekisteri, tupakoiva poika mutta vanhempi jo 30 kieppeil, pystyy käy sen tytön kotona.
Ainoa selitys että se äiti ainoa huoltaja, yh omakotitalossa. No poika ottanut kymppitonnin velkaa ja elättää sitä tyttöä nyt jonkun aikaa ja kuskailee autolla. Kai nuo jonkinlaista yhdyntää suorittaa vaikka epäselvää miten pojalla jöpöttää ku tupakoi viinaa ja hullu lääkkeitä, kimittävästi huutaa aina uhkauksia auton ikkunasta rikosten uhreille ja muille paheksuville. Kiertää jotain tienpätkiä naurettavasti että aina kaasuttamaan pysähtyy useammankin naapurin kohdalle. Tyttö kannustaa vierellä, "ne puhuneet MEISTÄ pahaa".
No mitäs varten te sitten käytätte täällä palstalla järjettömästi aikaa siitä valittamiseen, että ette saaneet siltä luokan kuumimmalta tytöltä yläasteella ettekä edes amiksessa - jos kerran on niin, että kaikki 21-vuotiaat haluavat 35-vuotiaan, niin luulisi teillä olevan nyt sitten paljon kysyntää. Kun osa 35-vuotiaista miehistähän on jo parisuhteessa tai jopa naimisissa ja perheenperustamista suunnittelemassa, niin he ovat nyt pois teidän tieltänne.
Vai keräättekö täällä palstalla vaan rohkeutta ja voimia ennen kuin lähdette riiaamaan niitä 21-vuotiaita?
PS. Ai niin, mutta varokaa vanhuksia - palstalla on myös kerrottu, että eläkeiän kynnyksellä miehistä vasta oikein tosi kuumia tulee. Mutta tehän voitte vaikka taklata ne rollaattorilla perässä könyävät papat.
Sain luokan kuumimmalta tytöltä pillua.
Tottakait nuori nainen tykkää itsevarmoista miehistä ja itsevarmoista nuorukaisista. Mies voi olla omanikäinenkin komistus. Miehillä kestää itsevarmuuden löytäminen aikansa. Harva 2-kymppinen on itsevarma mies. Enempikin ujo pelokas nöösipoika. Jos mies ei ole itsevarma oman polun kulkija 30 vuotiaana niin ei hänestä sellaista tulekaan. Itsevarma mies luo uraa ( tai urheilee) ja hankkii varallisuutta ja määrittelee omat tekemisensä itse kysymättä ulkopuolisilta ohjeita. Nainen näkee sellaisen miehen haluttavana saaliina. Esimerkki: Turun Yliopistonkadulla kiitää punainen Ferrari. Nuori mies näkee auton :" Onpas upea menopeli. Tuollaisen kiiturin minäkin haluan joku päivä itselleni". Nuori nainen näkee samaisen punaisen Ferrarin: "Onpas menopeli. Kuka sitä ajaa. Siinä vasta mies. Tuollaisen miehen minä haluan. "
Nainen katsoo, että "onpas komea mies, harmi kun on noin materialistiset arvot ja ympäristöä saastuttava elämäntapa, niin ei sit kiinnosta."
Tarkoitatko tätä Ferraria?
https://www.google.fi/search?q=punainen ferrari&tbm=isch&tbo=u&source=univ&sa=X&ved=0ahUKEwjV3IjXtK3aAhXMI1AKHaWdBNUQ7AkILw&biw=1920&bih=949#imgrc=A52_uBAWwnFvQM:
Se on minun. Tein pari palkkamurhaa ja ostin tuon
Sulle oon pillua jakanut. Se loppu ny. Nai ferrarisi kanssa. Ei se mikään hyvä ookkaan. Aina jotain rassattavaa. Kourat rasvassa.
Perälä on niitä miehiä että käyttävät naista vähän aikaa ja sitten ero. Nuo julkkikset on kaikki samanlaisia, ei ne jaksa parisuhdetta kovin pitkään. joten ei tuo suhde tule kauan kestämään.