Mistä tietää

Mistä sen voi tietää, jos on ikuinen sinkku?
18334
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Haikaraa ei vaan näy. Siitä sen tietää.

Äänestä

Katsot vaan peiliin niin tiedät kyllä heti.

Äänestä

.. Siitä, jos on viimeiseen Pihaukseen asti ollut Sinkku.. ;P

Äänestä
  • Siis kuolemaanko?

    Äänestä

  • siihenvai kirjoitti:

    Siis kuolemaanko?

    .. Niin Just.. Hyvin Simppeli&Looginen Jutska tämä(kin).. ;P

    Äänestä

Saattohoidossa ollessa.

Äänestä

Sinkkuna en löydä vihille vietävää naista
Johtuu paljolti siitäkin , ku en sellaista etsikään

On sellaisia sinkkunaisiakin, jotk jopa maxaa siiderinsäkin omasta kukkarosta
Tulevat yökyläänkin pöllimättä kännykkää

Äänestä
  • Eipä ole sattunut kohdalle tuollaista naista!
    Eipä kyllä muitakaan...

    Äänestä

En mä tajuu

Äänestä

Mielenkiintoinen kysymys. Onko se vielä determinoitu nuukaan ku o elossa? Kai sen sitte voi vasta varmaks sanoa, ku kuolema korjaa ja sitte o liian myöhästä mittää determinoidakkaa.

Ai sen ikisinkkuuden kanssa korreelissa olevia asioita kysytään?

Äänestä

Kyllä ruma tietää ettei saa pillua.

Äänestä

Siitä kun naiselle nousee oksennus suuhun, erehtyässesi tervehtimään häntä.

Äänestä
  • Älä hirvittele edes ajatuksella, jos joku kättelyn yhteydessä tervehtiessään avaisi suunsa sanoakseen jotain niin sieltä vain ryöpsähtäisi vain mahahapolla maustettuna lounan nakkikeittoa.

    Äänestä

Tämä+asia+koskee+miehiä+99%.+Naiset+saavat+miehiä,+että+pakkeja+joutuvat+konsanaan+jakamaan.Mies+ei+vastaavasti+saa+naista,+vaan+pakkeja+pakkien+perään.Nainen+on+sinkku+yleensä+omasta+tahdostaan,+mutta+mies+on+sinkku+vastoin+tahtoaan.Näin+se+vaan+on.

Äänestä

Torjuvasta asenteesta muita kohtaan ja sosiaalisesta tyhmyydestä.

Äänestä

Mikään ei ole ikuista..

Äänestä
  • Sinkkuus on joillakin kunnes kuolema korjaa tilanteen.

    Äänestä

Omalla kohdalla tietoinen valinta ties kauanko sitten. Oikeastaan ainoa asia, mikä on säilynyt elämässäni lukkoon lyötynä tähän asti ja tästä turpeen alle saakka. Syitä siihen en lähde tässäkään muistelemaan.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


mikäonmerkki kirjoitti:

Mistä sen voi tietää, jos on ikuinen sinkku?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu