neitsyt setä siis? Kyllä se varmaan masentaa ja siitä ne raivokohtauksetkin johtuu.
Miltä se darkista tuntuu olla naiseton mies
Kaikysyäsaa
10228
1Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 10
Vanhimmat
Onhan mulla ollut paljon naisia elämäni aikana, kun oon kuitenkin tasoltani YTM-mies. Eikä mua mikään masenna, sillä viihdyn oikein hyvin sinkkunakin ja onhan se hyvä asia, että naisten oikeudet ovat suomessa paremmat, kun jossain kehitysmaissa.
Ei sinulla ole yhtään naista koskaan ollut. Esitäppä sitten todisteita. Tuollainen valehtelu on aika turhaa.
Eipä ole sullakaan esittää siitä mun "naisettomuudesta" yhtään mitään todisteita. Helppo se on aina perättömiä valheita toisesta ihmisestä levitellä ja kertoa niitä sitten muka jonakin "faktoina".
Sähän täällä itse aina viattomia naisia haukut ja syyllistät, kun oot itse heille katkera sitä sun omasta naisettomuudestasi
Darkista on todisteita vain kaljusta tukasta.
Mulla itselläni kun onkin hyvälaatuinen ja tuuhea tukka päässäni. Mutta sulla nussimattomalla luuseriätmillä varmaan itselläsi joku ruma kalju onkin, kun oot sen naisettomuutesi takia myös niitä persujen äänestäjiä.
Kalju vaan savuaa, kun valehtelee. Fina-tapletit vienyt järjenkin.
Mulla itselläni kun onkin hyvälaatuinen ja tuuhea tukka päässäni, kun mä olenkin nykyaikainen ja eurooppalaishenkinen mies.
Eikä ne fina-tabletit mitään järkeä vie, kun ei niillä ole minkäänlaisia haittavaikutuksia, tai en ole ainakaan koskaan kuullut mistään sellaisista.
Dark ei ole koskaan pannut naista
Dark on aina kertonut ettei naisettomuus haittaa koska on hyvälaatuinen tukka päässä. Oli dark naisen kerran naisen kanssa tekemisissä kun darkin piti mennä parturiin mutta siinä olikin darkin naiskokemukset.
http://www.iltalehti.fi/apua-hiustenlahtoon/201805222200959777_he.shtml
Dark raivoaa koska hiuset lähtee päästä mutta lääke on keksitty