suomalaisten naisten keskuudessa kuin yleensä väitetään.
Yöelämässä näkee aika usein, etteivät suomalaiset naiset päästä mustaa miestä edes keskusteluetäisyydelle. Kerran yksi musta mies lähestyi suomalaista naista, jolloin tämä lähti kävelemään rivakasti pakoon. Olen itsekin pari kertaa iskenyt suomalaisen naisen mustan miehen silmien edestä. Kerran eräs suomalainen nainen tokaisi jälkeenpäin: "Hyi helvetti"; kun joku musta mies oli häntä yrittänyt iskeä.
Mustat miehet ei näyttäisi olevan niin suosittuja
17
783
Vastaukset
Katsos kun naiset ovat suuri mysteeri. Ei nuo missään nimessä ainakaan yksilöitä ole..
Täsmälleen näin. Mies ei voi koskaan oppia ymmärtämään ketään naista ainoastaan tutustumalla häneen perusteellisemmin, eikä muutenkaan. Naiset ovat täysin irrationaalisia olentoja. Miehet: älkää edes yrittäkö ymmärtää naisia, koska kukaan meistä ei pysty siihen!
MiesJokaTietääMitäHaluaa kirjoitti:
Täsmälleen näin. Mies ei voi koskaan oppia ymmärtämään ketään naista ainoastaan tutustumalla häneen perusteellisemmin, eikä muutenkaan. Naiset ovat täysin irrationaalisia olentoja. Miehet: älkää edes yrittäkö ymmärtää naisia, koska kukaan meistä ei pysty siihen!
Ei noin huonosta jaksa ees provosoitua..
Wwuwuw kirjoitti:
Ei noin huonosta jaksa ees provosoitua..
En odottanutkaan että provosoituisit. Tiedän ettet ole tyhmä.
- 33ggy
Olipas iloinen kuultava.
- tyttö.työläinen
outoa ei ennen vanhaan korkeastikoulutetut naiset akateemiset porvarit varakkaat maisterit ja ylhäisö paremmat ihmiset sietäneet mustia tai ruskeita ihmisiä ja ei edes ruskettuneet ihmiset koska olivat työläisiä palkollisia mutta nykyajan maisterit onkin toista maata vaikka ovat akateemisiä maistereita porvareita eli onko nykyajan maisterit teko maistereita ja akateemisiä niin miten nykyajan maisteri pärjäisi rikkaiden suvussa ja piireissä vaan huomaisivat että tyttö onkin moukka teko maisteri ja porvari ja kieltäisivät poikaansa olemasta luopio tytön kanssa ja hänen surkean sukunsa kanssa
- Gambiinaan
Ei näytä kiinnostavan melkein ei yhtään.
https://www.is.fi/seksi-parisuhde/art-2000005709925.html- Haistagambianpaska
Joo naapurin naisilla kaikilla on suomalainen mies. Eivät oo vaan päässeet iltapäivälehtien lööppeihin.
Löytyy varmaan lööppejä suomalaismiesten ja thainaisten parisuhteista mutta en yleistä niitäkään koskemaan jokaista miestä.
- Flodencee
Naiset on huomannu ,että ei niistä ole kuin kauppakeskusten ympärillä pyörimiseen.
- Seukatkunniaan
Ja pah, kaiken ETOOmisen jälkeen. On akoilla elämää suurempaa todistettavaa, ennenkuin isketään samaan rakkoon.
- Dearwhitepeople
Alamaan kastin mustat käy baareissa. Oikeat mustat miehet on jahdeillaan Dubaissa 😏, eikä ne Justiina naisi 😁. Justiinat jätetään mielellään teille.
- ghgkjhk
Sieltä jahdiltasi käsin sinä palstailet :D Tilastot eivät nyt ihan tue näkemystäsi mustien miesten sosioekonomisesta asemasta.
- Dearwhitetrash
ghgkjhk kirjoitti:
Sieltä jahdiltasi käsin sinä palstailet :D Tilastot eivät nyt ihan tue näkemystäsi mustien miesten sosioekonomisesta asemasta.
Kyse ei olekaan näkemyksestä. Sä voit tulla mun palkka listoille jalkojen pesijäksi. Maksan hyvän summan, katsos täällä ei ole verotusta 😏. Jätetään teille juopoille tilastot, känissä ruksaatte niitä niku ristinollaa. Juu ja tuun elää teidän siivillä syksyllä taas. #illuminate
- setätumu
ghgkjhk kirjoitti:
Sieltä jahdiltasi käsin sinä palstailet :D Tilastot eivät nyt ihan tue näkemystäsi mustien miesten sosioekonomisesta asemasta.
https://youtu.be/V3EmeavZWGM
Tervetuloa mun jahdille.
- 357k753j6w6j2j6w
Se että naiset mukamas jostain tummista tykkäisivät on pääasiassa rasistijunttien löpinää joilla ei ole itsellään naisista liiemmälti kokemusta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2062429
Törkeä eläinsuojelurikos Sonkajärvellä
Pohjois-Savossa Sonkajärvellä noin 40 kissaa ja reilut 10 koiraa on jouduttu lopettamaan kaltoinkohtelun vuoksi, kertoo411597Jotkut ihmiset pelkäävät syöpää sairastavaa
On hauskaa, kun kertoo jollekin, että "minulla on syöpä". Jotkut käyttäytyvät kuin se olisi tarttuva tauti. Eivät uskall1381251Lavrov suivaantui Stubbille perustellusti.
Lavrov perusteli suivaantumistaan tosiasioilla Suomen tarinasta sotiemme jälkeen, tutkija Tynkkynen ja pankkihenkilö Sol2871043Se ei ihan oikeasti vaatisi kuin yhden
Tekstiviestin... Jos rakastat minua vielä toivoisin että laittaisit minulle viestiä. Rakastatko? Oletko oikeasti niin pe56992Sukupuolia on vain kaksi- kohukassista tuli kova tuomio perheenisälle oikeudessa.
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/4d4db0d9-4dda-4ba6-a699-25d725683ad6 Miten näin normaalista kassissa olevasta tekstis303975Kääminsä polttanut taksi suomussalmella
Vieläkö sillä hermonsa menettäneellä hulluja ylinopeuksia ajavalla asiakkaansa haukkuvalla( jos ajat paska kyydin hänen20932- 55916
Jorma Uotinen avaa sanaisen arkkunsa TTK-miesparista ja koko uudistuksesta: "Sehän on..."
Tanssii Tähtien Kanssa -parketilla nähdään ensimmäistä kertaa Suomessa tanssiparina miespari kauden alusta asti. Mikko S19794Aina ku nään sun kuvan
Tekis mieli kirjoittaa viesti: Moi kulta, on ikävä❣️🤗 ihan noin vain, lyhyt ja ytimekäs 😁🤭58763